MENU
Lekarz ginekolog przeprowadza konsultacje z pacjentką. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3223 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Ginekolog Łódź – polecana przychodnia ginekologiczna

Ocena: 4.6/5.0

Lekarz ginekolog bada brzuch kobiety w zaawansowanej ciąży. /Źródło: 123rf.comGinekolog Łódź. W której przychodni jest dobra poradnia ginekologiczna w Łodzi?

Gdzie przyjmuje ginekolog w Łodzi? Z której Poradni ginekologicznej najlepiej skorzystać w Łodzi? Czy lekarz ginekolog może przyjąć mnie bez skierowania? Jak długo muszę czekać na wizytę u ginekologa w Łodzi?Konsultację ginekologiczną możesz znaleźć w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Łodzi do poradni ginekologicznej możesz wybrać się do:

Centra Medyczne Medyceusz

  • Łódź (dzielnica Bałuty) – ul. Bazarowa 9


TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsceStandardowe badanie ginekologiczne obejmuje zwykle kilka elementów. Pierwszy z nich to oglądanie zewnętrznych narządów płciowych, drugi to badanie z wziernikiem z możliwością pobrania rozmazu cytologicznego i ewentualnie materiału do badania bakteriologicznego, kolejne to zasadnicze badanie wewnętrzne (pochwy, macicy, jajników).

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultacje ginekologiczne w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty u ginekologa , po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.


Już wiesz gdzie udać się do ginekologa w Łodzi?

Lekarz ginekolog przeprowadza konsultacje z pacjentką. /Źródło: 123rf.comZakup konsultacje ginekologiczną i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z ginekologiem w Łodzi.

Ginekolog Łódź

Tagi: ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.