MENU
Technik laboratoryjny odkłada probówkę z próbką krwi po analizie i diagnostyce. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 16846 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Kutnie, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Kutno laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Kutnie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Kutnie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Kutnie bez skierowania od lekarza poz? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Kutno koło Łodzi.

Adresy ALAB laboratoriów, w których możesz zbadać krew:

 • Kutno, ul. Grunwaldzka 2

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Kutno, ul. Sowińskiego 1

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do zrealizowania w laboratoriach w Kutnie. Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

   Po zakupie i opłaceniu otrzymasz drogą elektroniczną potwierdzenie, które należy wydrukować (ewentualnie możesz okazać je w laboratorium ze swojego smartfona).  Po chwili możesz udać na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Kutnie.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Kutnie?

   Faktury VAT są wysyłane emailem.

   W laboratorium w Kutnie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   W portalu BadamySie.pl można wybrać pojedyncze badania laboratoryjne lub zestawy  badań. Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów z całego świata. Postarano  się, aby zestawy badań były w bardzo korzystnych cenach. Pakiety zostały pogrupowane dla mężczyzn, kobiet, dzieci. Inne zestawy badań służą aby sprawdzić Twoje narządy (np. serce, wątroba, tarczyca, trzustka, nerki). Pozostałe pakiety badań będą wykrywały przeróżne choroby.  Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Kutnie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

   Jak powinniśmy się przygotować do badania krwi?

   Aby uniknąć zafałszowania wyniku, należy pamiętać, iż bardzo ważnym elementem właściwego przygotowania się do badania jest dieta. Dlatego zaleca się pobieranie próbek do wszystkich badań na czczo, czyli po 12 godzinach od przyjęcia ostatniego posiłku, także płynnego.

   Po spożyciu posiłku następuje wzrost pewnych parametrów we krwi, wskutek wchłaniania i metabolizmu składników pożywienia lub wywołanych nimi zmian hormonalnych. Oznaczenia mogą być także zaburzone z powodu zmętnienia próbki w wyniku obecności we krwi chylomikronów, które pojawiają się po spożyciu posiłku.

   Badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Kutnie uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   Tagi: , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.