MENU
Pielęgniarz prezentujący fiolkę z krwią. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 8462 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Wysokie Mazowieckie, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.4/5.0

Badanie krwi  Wysokie Mazowieckie.

Gdzie wykonać badanie krwi w Wysokiem Mazowieckiem? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne koło Ostrołęki pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Wysokiem Mazowieckiem bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Wysokiem Mazowieckiem koło Ostrołęki.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Wysokie Mazowieckie, ul. Armii Krajowej 4

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu medycznego badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Wysokiem Mazowieckiem.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po opłaceniu wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Wysokiem Mazowieckiem?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Od teraz Mieszkańcy mają dostęp do pakietów badań które zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. tarczyca, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych w Wysokiem Mazowieckim.

  Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Zaburzenia krzepnięcia.

  Choroby wątroby objawiać się mogą obniżoną produkcją białek przez ten narząd. Fakt ten można wykryć bezpośrednio (np. zmniejszone stężenie syntetyzowanej przez wątrobę albuminy we krwi) lub pośrednio. Ten drugi przypadek dotyczy wytwarzania fibrynogenu oraz białkowych czynników krzepnięcia (tzw. czynniki II, VII, IX, X), których niewystarczająca produkcja powoduje wydłużenie czasu krzepnięcia na szlaku zewnątrzpochodnym – tzw. czasu protrombinowego (PT) i podwyższenie wskaźnika INR. Te i inne parametry zbadasz w Wysokiem Mazowieckiem kupując badania na portalu BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Wysokiem Mazowieckiem!

   

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.