MENU
Pielęgniarka ubrana w sterylne rękawiczki i ubranie medyczne, trzyma w dłoniach fiolki z pobranymi próbkami krwi pacjentów. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2936 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Poraj – gdzie zbadam krew?

Ocena: 4.8/5.0

Poraj – gdzie zbadam krew?

Gdzie wykonać badanie krwi w gminie Poraj? Z którego skorzystać laboratorium w gminie Poraj? Czy laboratoria medyczne w gminie Poraj pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w gminie Poraj bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Pielęgniarka ubrana w sterylne rękawiczki i ubranie medyczne, trzyma w dłoniach fiolki z pobranymi próbkami krwi pacjentów.Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w gminie Poraj.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew w gminie Poraj:

 • ALAB laboratoria, PORAJ ul. 3 maja 25

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na platformie medycznej BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w gminie Poraj. Spośród dużej ilości badań możesz wybrać pojedyncze badania lub  pakiety badań. Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po opłaceniu online otrzymasz natychmiast potwierdzenie zakupu na swój email. Od tej pory możesz udać się na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w gminie Poraj z wydrukowanym potwierdzeniem lub ze swoim smartfonem.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w gminie Poraj?

  Rachunki są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w gminie Poraj przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Pielęgniarka po pobraniu krwi pacjentowi układa probówki w organizerze w celu analizy i diagnostyki.Krztusiec koklusz (Bordetella pertussis) – Przeciwciała IgM – Oznaczenie w surowicy przeciwciał IgM specyficznych dla antygenów Bordetella pertussis wykorzystywane w diagnostyce krztuśca i określeniu serokonwersji po szczepieniu.

  Nowoczesna medycyna pozwala monitorować stan zdrowia bez skierowania od lekarza. dlatego zostały stworzone pakiety badań dostępne bez skierowania od lekarza. Pakiety badań BadamySie.pl są przeznaczone dla osób które dbają o profilaktykę i chcą kontrolować stan swojego zdrowia, mimo że w danym momencie życia nie odczuwają jeszcze żadnych dolegliwości lub odczuwają pewne dolegliwości i szukają ich przyczyn.

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w gminie Poraj. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w gminie Poraj!

  badanie krwi Poraj

   

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.