MENU
Pielęgniarka ubrana w sterylny strój trzyma w dłoni pobraną próbkę krwi pacjenta do celów diagnostyki i analizy laboratoryjnej. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6938 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Olkusz laboratorium, cennik badania krwi

Ocena: 4.9/5.0

Olkusz laboratorium, cennik badania krwi

Gdzie wykonać badanie krwi w Olkuszu? Z którego skorzystać laboratorium w Olkuszu? Czy laboratoria medyczne w mieście Olkusz pracują w soboty i niedziele? Jakie są godziny otwarcia w robocze dni tygodnia. Czy mogę wykonać badanie krwi w Olkuszu bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Pielęgniarka ubrana w sterylny strój trzyma w dłoni pobraną próbkę krwi pacjenta do celów diagnostyki i analizy laboratoryjnej. Źródło: 123rf.comAtrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych w mieście Olkuszu kupisz na BadamySie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Olkuszu

ALAB laboratoria, OLKUSZ ul. Kazimierza Wielkiego 28

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na portalu medycznym BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu i udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium. Jeśli nie masz możliwości wydruku potrzebnego dokumentu, nie martw się! Potwierdzenie możesz okazać na ekranie swojego telefonu!

  Faktury VAT dostaniesz emailem w ciągu kilku minut od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne w mieście Olkusz pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety badań krwi na portalu BadamySie.pl są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci, osób uprawiających sport. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Jeżeli chcesz zbadać dolegliwości związane z funkcjami poszczególnych narządów, np. dolegliwości brzuszne czy częste biegunki sprawdź Pakiety sprawdzające funkcje poszczególnych narządów.

  Cholesterol w podstawowych badaniach profilaktycznych

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Medycy, którzy komponowali zestawy badań laboratoryjnych brali pod uwagę zalecenia najlepszych specjalistów. Postarano się, aby pakiety badań były w atrakcyjnych cenach. Pakiety zostały ułożone dla  różnych grup osób, np dla kobiet (przed ciążą, w ciąży, hormonalne, antykoncepcyjne, po 30 roku życia, po 40 roku życia, inne), mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cenny pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Olkuszu. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Mieszkasz w Olkuszu? Jesteś kobietą? Powinnaś wykonywać następujące badania profilaktyczne:

  • mammografię (po 30 roku życia) lub usg piersi (do 30 roku życia)
  • badanie morfologii krwi z rozmazem, poziom glukozy, cholesterolu, trójglicerydów, parametrów wątroby i poziomu żelaza, badanie ogólne moczu, badanie poziomu żelaza, badanie hormonów kobiecych (estrogeny, progesteron, prolaktyna), Ca125

  Badań tych nie jest wiele. Można je rozłożyć na cały rok. W określonym miesiącu udać się na jedne, a na

  Pielęgniarz w sterylnym fartuchu trzyma w dłoniach odzianych w rękawiczki fiolkę z próbką krwi pacjenta do celu dalszej diagnostyki oraz leczenia. Źródło: 123rf.comnastępne w innym miesiącu. Warto poświęcić trochę czasu na wizyty u specjalistów, niż później większą część życia spędzić na wędrówkach po gabinetach lekarskich.

  Te i inne badania wykonasz w laboratorium w Olkuszu uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Na badania krwi w Olkuszu nie trzeba się wcześniej umawiać, wystarczy wykupić na portalu BadamySie.pl przyjść w godzinach otwarcia laboratorium. Dokładamy wszelkich starań, aby pobieranie materiału do badań następowało szybko i sprawnie – tak, aby odczuwali Państwo maksymalny komfort i oszczędność czasu.

  W punktach pobrań krwi (moczu i kału) w Kielcach dostępna jest cała oferta badań laboratoryjnych oferowanych przez BadamySie.pl. Proponujemy także pakiety dostosowane do różnych oczekiwań i potrzeb naszych Pacjentów.

  Największe atuty punktów pobrań w Olkuszu to :

  • doskonała lokalizacja
  • dobre warunki
  • miły, przeszkolony personel
  • krótki czas oczekiwania na wyniki
  • możliwość otrzymania wyników przez Internet (dla większości badań)
  • pakiety badań pozwalające na oszczędności

  Chcesz zadbać o swoje zdrowie? BadamySie.pl w mieście Olkusz już jest!

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Olkuszu!

  Badanie krwi Olkusz


  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.