MENU
Pielęgniarka w pozycji stojącej ubrana w strój medyczny z maseczką ochronną na twarzy trzyma w dłoniach fiolki z pobranymi próbkami krwi do celu diagnostyki laboratoryjnej. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 8779 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Myszków laboratorium cennik badania krwi

Ocena: 4.6/5.0

Myszków laboratorium cennik badania krwi

Gdzie wykonać badanie krwi w mieście Myszków? Z którego skorzystać laboratorium w Myszkowie? Czy laboratoria medyczne w mieście Myszków pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Myszkowie bez skierowania od lekarza?

Atrakcyjny cennik badań laboratoryjnych.

Pielęgniarka w pozycji stojącej ubrana w strój medyczny z maseczką ochronną na twarzy trzyma w dłoniach fiolki z pobranymi próbkami krwi do celu diagnostyki laboratoryjnej. Źródło: 123rf.comNa pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w mieście Myszków

MYSZKÓW ul. Marii Curii – Skłodowskiej 6

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

  • Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.
  • Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.
  • Fakturę VAT dostaniesz emailem w ciągu kilku minut od zakupu.
  • Chcesz dostać wyniki krwi na meila? Zapytaj o to pielęgniarkę w punkcie pobrań. Powinieneś dostać druk zlecenia do wypełnienia.
  • Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy laboratorium Myszków

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych Myszków

  Słoń odziana w białą, sterylną rękawiczkę trzyma fiolkę z próbką krwi do celów diagnostycznych. Źródło: 123rf.comJeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.


  Cholesterol frakcji HDL jest odpowiedzialny za zwrotny transport cholesterolu z komórek tkanek obwodowych do wątroby. Wątroba jest jedynym organem zdolnym do eliminacji cholesterolu z ustroju poprzez syntezę kwasów żółciowych. Podwyższone stężenie cholesterolu HDL chroni przed wystąpieniem choroby niedokrwiennej serca. Obniżone stężenie HDL, zwłaszcza w połączeniu z podwyższonym stężeniem triglicerydów, jest związane ze zwiększonym ryzykiem choroby wieńcowej.


  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Tagi:

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.