MENU
Lekarz uciska miejsce pobrania krwi pacjentowi, a w drugiej dłoni trzyma fiolkę z próbką krwi. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 4162 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Laboratorium w Wiślicy – godziny otwarcia

Ocena: 4.9/5.0

Laboratorium w Wiślicy – godziny otwarcia

Gdzie wykonać badanie krwi w Wiślicy? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w mieście Wiślica pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Nowym Mieście nad Pilicą bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Wiślicy.

Lekarz uciska miejsce pobrania krwi pacjentowi, a w drugiej dłoni trzyma fiolkę z próbką krwi. Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Wiślicy.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • ALAB laboratoria, WIŚLICA ul. Batalionów Chłopskich 64

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Wiślicy

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po dokonaniu zakupu i opłaceniu online wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Wiślicy.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Wiślicy?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie i opłaceniu.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Pielęgniarka w sterylnych rękawiczkach pobiera krew do zmierzenia poziomu glukozy z palca pacjenta.Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety badań laboratoryjnych zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Oznaczając pH moczu oceniamy jego kwaśność lub zasadowość. pH 4 moczu oznacza mocz bardzo kwaśny, pH 7 obojętny, a pH 9 bardzo zasadowy. Czasami pH moczu może być modyfikowane przez podawanie specyficznych leków, np. powodując utrzymać mocz bardziej kwaśny lub zasadowy, aby zapobiec tworzeniu się specyficznych kamieni.

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Wszystkie badania laboratoryjne z krwi i moczu wykonasz w laboratorium w Nowym Mieście nad Pilicą uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem!

   

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.