MENU
Lekarz ze stetoskopem na szyi trzyma w dłoni odzianej w rękawiczkę fiolkę z próbką krwi pacjenta. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 5346 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Kraśnik cennik badań krwi

Ocena: 4.7/5.0

Kraśnik cennik badań krwi

Gdzie wykonać badanie krwi w Kraśniku? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Kraśniku pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Kraśniku bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Lekarz ze stetoskopem na szyi trzyma w dłoni odzianej w rękawiczkę fiolkę z próbką krwi pacjenta.Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz poprzez portal BadamySie.pl i wykonasz je w Kraśniku bez ponoszenia dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

Adresy ALAB laboratorium, w których możesz zbadać krew:

 • ALAB laboratoria, KRAŚNIK ul. Słowackiego 16

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Kraśniku.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Kraśniku.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Kraśniku?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Kraśniku przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań kierowano się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby pakiety badań były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla  kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały różne choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Kraśniku. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Pakiet dla osób przezornych utworzony został z myślą o osobach dorosłych. Zawarte w pakiecie badania pozwalają na ocenę ogólnego stanu zdrowia.

  • Asystent medyczny trzyma w dłoni szklaną płytkę, na której jest kilka kropel krwi do analizy.OB (odczyn opadania krwinek czerwonych)
  •  Morfologia z automatycznym rozmazem
  • Analiza moczu (należy złożyć pierwszą próbkę moczu rano na czczo, zaraz po przebudzeniu)
  • Glukoza
  • Cholesterol całkowity
  • ASPAT
  • ALAT
  • Kreatynina

  Taniej opłaca się wykupić „pakiet dla osób przezornych” niż wymienione w pakiecie badania pojedynczo. Te i inne badania wykonasz w laboratorium w Kraśniku uprzednio kupując badania on-line poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Kraśniku!

  Badanie krwi Kraśnik

   

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.