MENU
Pielęgniarka trzyma w dłoniach cztery fiolki z krwią pobraną do analizy laboratoryjnej w celu diagnostyki. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 7976 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Cennik badań krwi w Ropczycach, godziny otwarcia laboratorium

Ocena: 4.9/5.0

Cennik badań krwi w Ropczycach, godziny otwarcia laboratorium

Gdzie wykonać badanie krwi w Ropczycach? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Ropczycach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Ropczycach bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Lekarz ubrany w fartuch ze stetoskopem na szyi trzyma w dłoniach fiolkę z wcześniej pobraną krwią pacjenta.Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Ropczycach.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • ALAB laboratoria, ROPCZYCE ul. Armii Krajowej 4

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Ropczycach. Możesz wybrać interesujący Cię pakiet badań w sklepie, zakupić on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz już wybrać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Ropczycach.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w mieście Ropczyce?

  Faktury VAT są wysyłane emailem zaraz po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Legionowie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  W medycznym portalu BadamySie.pl można wybrać pojedyncze laboratoryjne badania lub pakiety badań. Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów z całego świata. Postarano  się, aby pakiety badań były w bardzo niskich cenach. Pakiety zostały pogrupowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, tarczyca, trzustka, nerki). Inne pakiety badań będą wykrywały przeróżne choroby.  Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Selen (Se), należy do niezbędnych pierwiastków śladowych, które muszą być obecne w organizmie człowieka. Niedobór Se wiąże się z wysokim ryzykiem chorób nowotworowych – raka płuc, krtani, jelita grubego, żołądka, trzustki, jajnika. Wpływa również na inne  problemy zdrowotne, m.in. niedoczynność tarczycy, zaburzenia nastroju, niedobory odporności,  ryzyko wzrostu zachorowalności na choroby sercowo-naczyniowe. Wysokie stężenie selenu natomiast zwiększa ryzyko raka piersi.

  Pielęgniarka trzyma w dłoniach cztery fiolki z krwią pobraną do analizy laboratoryjnej w celu diagnostyki.Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Ropczycach. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

  Badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Ropczycach uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: , , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.