MENU
Doświadczony pielęgniarz pobiera pacjentowi krew z żyły u ręki. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 5279 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Żory laboratorium

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Żory laboratorium

Gdzie wykonać badanie krwi w Żorach? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Żorach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Żorach bez skierowania od lekarza rodzinnego? Cennik badań laboratoryjnych.

Pracownik medyczny układa fiolki z próbkami krwi pobranej wcześniej pacjentowi.Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl i wykonasz w Żorach.

Adresy ALAB laboratorium,  w których możesz zbadać krew w Żorach

 • ALAB laboratoria, ŻORY ul. 700 lecia 15PU

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie portalu Badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Żorach.

  Wybierz interesujący Cię pakiet badań w sklepie, zakup on-line i udaj się do wskazanego laboratorium w Tczewie. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Żorach?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiet nieregularna miesiączka – prawidłowy  cykl miesiączkowy waha się od 21 do 35 dni. Jeżeli jest on krótszy bądź dłuższy, określa się go jako nieregularny. Przyczyną może być zachwiana równowaga hormonalna, którą można sprawdzić wykonując poniższe badania laboratoryjne.

  • Doświadczony pielęgniarz pobiera pacjentowi krew z żyły u ręki.Prolaktyna
  • TSH

  Lekarze układając pakiety badań laboratoryjnych posiłkowali się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby proponowane badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. tarczyca, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych.

  Różne parametry pracy tarczycy sprawdzisz w laboratoriach w Żorach kupując wcześniej badania w korzystnych cenach na portalu BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Żorach!

   

  Tagi: ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.