MENU
Organizer z ułożonymi fiolkami wypełnionymi krwią. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 11056 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Zambrów. Laboratorium, ceny, godziny pobierania krwi.

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Zambrów.

Gdzie wykonać badanie krwi w Zambrowie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Zambrowie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi koło Ostrołęki bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Ciekawe pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do ALAB laboratorium w Zambrowie koło Ostrołęki.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Zambrów, ul. Białostocka 24

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie portalu medycznego badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Zambrowie.

  Wybierz interesujący Cię pakiet badań w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po dokonaniu płatności wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Zambrowie?

  Rachunki są wysyłamy emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety badań zostały ułożone z pomocą najlepszych lekarzy. Postarano się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety badań są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały różne chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Podobnie jak wiele dziedzin medycyny, kliniczne badania laboratoryjne dostarczają prostych odpowiedzi, na często zadawane pytania. Zagadnienia takie jak zwrot kosztów ubezpieczenia czy zakresy normalne, mogą być bardzo skomplikowane i złożone. Postaramy się je wyjaśnić, w takim stopniu, by pomóc Państwu zrozumieć problem trochę lepiej. Ze względu na złożoność zagadnień, nie możemy udzielać krótkich odpowiedzi, do których wszyscy jesteśmy tak przyzwyczajeni, w erze informacji.

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.