MENU
Pielęgniarka wkłuwa igłę w żyłę pacjenta, aby pobrać mu krew do badań diagnostycznych. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 10314 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Ząbki, laboratorium, godziny pracy, ceny?

Ocena: 4.4/5.0

Badanie krwi Ząbki laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Ząbkach? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Ząbkach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Ząbkach bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Ząbkach.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

Laboratorium Ząbki, ul. Powstańców 33

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie portalu badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Ząbkach.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w internetowym sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po dokonaniu płatności wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Ząbkach?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po  zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety badań zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Pakiety są przygotowane dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. tarczyca, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały choroby. Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych w Ząbkach.

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Ząbkach. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

  Istotną funkcją wątroby jest detoksykacja organizmu. Narząd ten filtruje krew z trucizn pochodzących ze środowiska zewnętrznego (np. leki) oraz ze szkodliwych produktów przemiany związków w naszym organizmie. Przykładowo, zaburzenia neutralizującej funkcji wątroby mogą prowadzić do wzrostu poziomu amoniaku we krwi, co z kolei powodować może zaburzenia neuropsychiatryczne. Poziom amoniaku we krwi możesz sprawdzić w laboratorium w Ząbkach uprzednio kupując to badanie przez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie krwi Ząbki

   

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.