MENU

Wyświetleń: 15457 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Wodzisław Śląski, laboratorium, ceny, godziny pracy.

Ocena: 4.6/5.0

badania laboratoryjne wodzisław śląski

Badanie krwi Wodzisław Śląski

Badanie krwi Wodzisław Śląski laboratorium

Gdzie wykonać badanie krwi w Wodzisławiu Śląskim? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Wodzisławiu Śląskim pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Wodzisławiu Śląskim bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do ALAB laboratorium w Wodzisławiu Śląskim.

Adres ALAB laboratoriów, w którym możesz zbadać krew:

  • Wodzisław Śląski, ul. 26 Marca 53

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy 26 Marca 164 w miejscowości Śląski:

  • Wodzisław Śląski , ul. 26 marca 164

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy 26 Marca 164 w miejscowości Śląski:


 

Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Wodzisławiu Śląskim.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

Po opłaceniu wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Wodzisławiu Śląskim?

Rachunki są wysyłane emailem w ciągu kilku minut  po zakupie.

wodzisław śląski badania krwi, cennik laboratorium

Laboratorium Wodzisław Śląski

Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Układając poszczególne pakiety badań kierowano się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne wykrywają choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych w Wodzisławiu Śląskim.

Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

wodzisław śląski badania krwi

Badania krwi w Wodzisławiu Śląskim

Bilirubina

Żółtaczka jest objawem różnych schorzeń, a nie chorobą samą w sobie. Wiele jej postaci wiąże się z zaburzeniem funkcji wątroby. Zdrowa wątroba bierze udział w „unieszkodliwianiu” bilirubiny – toksycznego produktu rozpadu hemoglobiny ze starzejących się krwinek czerwonych. W wątrobie zachodzą przemiany umożliwiające powstanie i wydzielenie tzw. bilirubiny związanej (sprzężonej, bezpośredniej) do żółci, a z nią do przewodu pokarmowego i ostateczne jej wydalenie z kałem lub moczem. Jeśli na którymś z powyższych etapów pojawi się przeszkoda – wątroba nie jest w stanie przeprowadzić efektywnej produkcji bilirubiny związanej lub wydzielić jej z żółcią, np. ze względu na zatkanie przewodów wyprowadzających żółć z wątroby, to bilirubina pojawia się we krwi powodując żółtaczkę. Oznaczenie we krwi chorego całkowitej ilości bilirubiny, jak i jej frakcji – bilirubiny wolnej (jeszcze nie poddanej przemianom w wątrobie) oraz bilirubiny związanej – pozwala wskazać przyczyny żółtaczki, a co za tym idzie – ułatwia zdiagnozowanie leżącego u jej podstaw schorzenia. Te i inne parametry pracy wątroby sprawdzisz w laboratorium w Wodzisławiu Śląskim kupując uprzednio w portalu BadamySie.pl.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Wodzisławiu Śląskim!

Badanie krwi Wodzisław Śląski

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.