MENU

Wyświetleń: 11767 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Wejherowie, laboratorium, godziny, ceny.

Ocena: 4.5/5.0

badania laboratoryjne wejherowo

Laboratorium Wejherowo

Badanie krwi Wejherowo.

Gdzie wykonać badanie krwi w Wejherowie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Wejherowie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Wejherowie bez skierowania od lekarza z przychodni? Cennik badań laboratoryjnych w Wejherowie.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi kupisz na portalu BadamySie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktu pobrań ALAB laboratorium w Wejherowie.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

  • Wejherowo, ul. Rzeźnicka 1A/3
  • Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego 281

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Rzeźnicka 1A w miejscowości Wejherowo:

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Jana III Sobieskiego 281 w miejscowości Wejherowo:

 


 

Na stronie sklepu badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Wejherowie.

Wybierz interesujący Cię pakiet w internetowym sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

Po opłaceniu badania wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Wejherowie.

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Wejherowie?

Rachunki są wysyłamy emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

W laboratorium w Wejherowie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

wejherowo badania krwi, cennik laboratorium

Laboratorium Wejherowo

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Układając poszczególne pakiety badań pracownicy kierowali się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Starano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. tarczyca, serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych w Wejherowie.

Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

 

wejherowo laboratoryjne badania krwi laboratorium

Badania krwi w Wejherowie

Wątroba.

Badania laboratoryjne wątroby należą do oznaczeń tzw. podstawowego panelu badań (przydatnego podczas kontrolnego badania stanu zdrowia), a szczególnie zalecane są osobom, które miały kontakt z czynnikami mogącymi uszkodzić ten narząd – długotrwale przyjmują leki, nadużywają alkoholu, istnieje u nich podejrzenie infekcji wirusami zapalenia wątroby lub mają takie objawy jak m.in. żółtaczka, świąd skóry czy wodobrzusze i obrzęki. Wszelkie badania diagnozujące wątrobę wykonasz w Wejherowie kupując uprzednio w portalu BadamySie.pl

 

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Wejherowie!

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.