MENU
Pielęgniarka pobiera krew pacjentowi z żyły u ręki. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 15941 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Wejherowie, laboratorium, godziny, ceny.

Ocena: 4.5/5.0

Badanie krwi Wejherowo.

Gdzie wykonać badanie krwi w Wejherowie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Wejherowie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Wejherowie bez skierowania od lekarza z przychodni? Cennik badań laboratoryjnych w Wejherowie.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi kupisz na portalu BadamySie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktu pobrań ALAB laboratorium w Wejherowie.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Wejherowo, ul. Rzeźnicka 1A/3
 • Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego 281

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie sklepu badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Wejherowie.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w internetowym sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

   Po opłaceniu badania wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Wejherowie.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Wejherowie?

   Faktury są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

   Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

   W laboratorium w Wejherowie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Układając poszczególne pakiety badań pracownicy kierowali się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Starano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. tarczyca, serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych w Wejherowie.

   Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

   Wątroba.

   Badania laboratoryjne wątroby należą do oznaczeń tzw. podstawowego panelu badań (przydatnego podczas kontrolnego badania stanu zdrowia), a szczególnie zalecane są osobom, które miały kontakt z czynnikami mogącymi uszkodzić ten narząd – długotrwale przyjmują leki, nadużywają alkoholu, istnieje u nich podejrzenie infekcji wirusami zapalenia wątroby lub mają takie objawy jak m.in. żółtaczka, świąd skóry czy wodobrzusze i obrzęki. Wszelkie badania diagnozujące wątrobę wykonasz w Wejherowie kupując uprzednio w portalu BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Wejherowie!

   Tagi: , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.