MENU
Pielęgniarz dezynfekuje miejsce, w którym będzie wkłuwał igłę, aby pobrać krew pacjentowi. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 16657 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Tucholi, laboratorium, godziny otwarcia, cennik.

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Tuchola.

Gdzie wykonać badanie krwi w Tucholi? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Tucholi pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Tucholi bez skierowania od lekarza poz? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na portalu badamysie.pl i następnie na pobranie krwi możesz się udać do ALAB laboratorium w Tucholi.

Adresy ALAB laboratorium w jakich możesz zbadać krew:

 • Tuchola, ul. Nowodworskiego 14/18 

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Tucholi.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po opłaceniu wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Tucholi?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając pakiety badań kierowano się zaleceniami najlepszych lekarzy specjalistów. Staraliśmy się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety badań sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały choroby. Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Badanie tarczycy.

  Jeżeli endokrynolog podejrzewa, że możesz mieć chorą tarczycę, z pewnością zleci badanie, które potwierdzi jego przypuszczenia lub skieruje szukanie przyczyn dolegliwości na inne tory. Sprawdź jakie badania mogą być wykonywane, czego dzięki nim się dowiesz i jak przebiegają.

  Badanie krwi sprawdzające tarczycę.

  Hormony tarczycy można oznaczyć w surowicy krwi. W ten sposób zbadamy wysokość tyroksyny (T4), trójjodotyroniny (T3) i przysadki mózgowej: tyreotropiny (TSH). Dzięki temu dowiemy się czy hormon z przysadki dociera do gruczołu, a jeśli tak, to czy jest go wystarczająco dużo. Warto pamiętać, że wbrew powszechnemu przekonaniu, krwi do badań na tarczycę nie pobiera się na czczo. Przed pobraniem należy zjeść niezbyt obfity posiłek i napić się. Dzięki temu sprawdzimy czy występuje nadczynność lub niedoczynność tarczycy.

  TSH powinno wahać się w granicach 0,3 – 3,5 mj/l. Jeżeli stężenie TSH wynosi poniżej 0,1 mj/l, to znaczy, że mamy nadczynność tarczycy. Wynik przekraczający 3,5 mj/l oznacza niedoczynność tarczycy.

  Potwierdzenie diagnozy możliwe jest dzięki testowi TRH (tyreoliberyna). Pod tym skrótem kryje się neurohormon, uwalniający TSH z przysadki mózgowej, a wytwarzany w podwzgórzu. Jego stężenie powinno wynosić od 5,0 do 12,0 µg/dl. Jest jeszcze dokładniejsze badanie, czyli oznaczanie tzw. wolnej tyroksyny – FT4. Pozwala ono dokładniej określić czynność wydzielniczą gruczołu. FT4 nie może przekraczać 1,8 ng/dl. Minimum to 0,8 ng/dl. Dokładne jest również badanie wolnej T3, której powinniśmy mieć od 0,7 do 1,8 µg/dl (FT3 – 2,5 do 6,0 ng/dl.).

  Te i inne badania na tarczycę wykonasz w laboratorium w Tucholi kupując je wcześniej w portalu BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Tucholi!

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.