MENU
Narzędzia medyczne, w tle których pielęgniarka pobiera mężczyźnie krew z żyły u ręki w celu diagnostyki laboratoryjnej. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 15760 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Sochaczewie, laboratorium, godziny pracy, ceny.

Ocena: 4.3/5.0

Badanie krwi Sochaczew.

Gdzie wykonać badanie krwi w Sochaczewie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Sochaczewie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Sochaczewie bez skierowania od lekarza z przychodni? Cennik badań laboratoryjnych.

Kupując poprzez portal BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium w Sochaczewie.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Sochaczew, ul. Batalionów Chłopskich 3/7.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Sochaczewie.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w sochaczewskim laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w  Sochaczewie.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Sochaczewie?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu godziny po opłaceniu online.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań kierowano się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby badania laboratoryjne były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. tarczyca, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Kupując poprzez portal BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  OZNACZENIA BIAŁKA W MOCZU

  Ważnym wskaźnikiem zaburzenia funkcji nerek jest pojawienie się białka w moczu. Jest to stwierdzenie trochę mylące – fizjologicznie mocz zawiera niewielką ilość protein. W schorzeniach nerek dochodzi do zwiększonego przechodzenia białka do moczu i/lub zmniejszonego jego wychwytu zwrotnego. Jeśli jest to proces wystarczająco nasilony (białko w moczu powyżej 200mg/l), to można go wykryć już podczas ogólnego badania moczu, czemu towarzyszyć może obecność wałeczków w osadzie moczu. Stan taki nazywamy białkomoczem klinicznym. Wskazywać on może na poważne schorzenia, takie jak nefropatia cukrzycowa, kłębuszkowe zapalenie nerek czy toksyczne ich uszkodzenie, a ostatecznie prowadzić może do tzw. zespołu nerczycowego. Dalsza diagnostyka w przypadku wykrycia białkomoczu obejmuje ilościowe oznaczenie białka w zbiórce dobowej (w celu określenia nasilenia procesu chorobowego) i elektroforezę białek moczu, umożliwiającą stwierdzenie jego przyczyn. We wczesnych stadiach chorób nerek, często w przypadku nefropatii cukrzycowej, ilość białka przechodzącego do moczu nie jest wystarczająca do jego wykrycia w badaniu ogólnym moczu. Wtedy zalecane jest oznaczenie albuminy w zbiórce dobowej moczu. Stwierdzenie poziomu tego białka powyżej 20mg/l lub powyżej 30mg/dobę umożliwia najwcześniejsze wykrycie uszkodzenia nerek. Alternatywnie stosuje się oznaczenie stosunku albuminy do kreatyniny w próbce moczu porannego (ACR). Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Sochaczewie uprzednio kupując te badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem Sochaczewie!

   

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.