MENU
Diagnosta laboratoryjny trzyma w dłoni odzianej w sterylną rękawiczkę, probówkę wypełnioną jasnoczerwoną, wyrazistą krwią. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 10780 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Sierpcu, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Sierpc.

Gdzie wykonać badanie krwi w Sierpcu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Sierpcu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Sierpcu bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Sierpcu.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Sierpc, ul. Grota Roweckiego 2 A

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Sierpcu. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium Sierpcu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Sierpcu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarzem, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety badań są przygotowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą  Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Kupując badania przez BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Czym jest Anemia?

  Związana jest ona ze zmniejszeniem liczby krwinek czerwonych lub zawartej w nich hemoglobiny – białka transportującego tlen w naszym organizmie. W rezultacie różne narządy wewnętrzne (w tym serce i mózg) są niedotlenione i gorzej funkcjonują. W łagodnych postaciach anemii symptomy są nieuchwytne, może wystąpić jedynie spadek energii i tendencja do częstszego i łatwiejszego zmęczenia. W ostrzejszych postaciach wysiłek może wywołać brak tchu, łomotanie serca i szybszy puls. Ostra anemia powoduje ataki omdlenia, bladość cery, zawroty i bóle głowy, szum w uszach, brak apetytu. Anemia najczęściej jest spowodowana brakiem żelaza. Jej przyczyną bywa też niedobór witaminy B12, kwasu foliowego, oraz wszystkich innych składników niezbędnych do produkcji erytrocytów. Zdarza się ona kobietom obficie miesiączkującym, przewlekle chorym, może się również rozwinąć w wyniku utraty dużej ilości krwi np.: w trakcie operacji lub w wypadku.

  Najlepsze badania:
  Morfologia krwi z rozmazem, oznaczenie w surowicy poziomu żelaza.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz bez skierowania w laboratorium w Sieprcu uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Sierpcu!

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.