MENU
Diagnosta laboratoryjny trzyma w dłoniach probówkę wypełnioną krwią pacjenta, opisuje jej cechy. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 21165 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Siedlce, laboratorium, godziny pracy, cennik, wyniki.

Ocena: 4.3/5.0

Badanie krwi Siedlce.

Gdzie wykonać badanie krwi w Siedlcach? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Siedlcach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Siedlcach bez skierowania od rodzinnego lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Siedlcach.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Siedlce, ul. Aleksandrowska 4

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Siedlcach.  Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Siedlcach.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Siedlcach?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku dni od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze, którzy układali poszczególne pakiety badań krwi posiłkowali się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby badania były w korzystnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla  kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. wątroba, nerki, Tarczyca, trzustka). Inne wykrywają choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Kilka słów o cukrzycy.

  O cukrzycy, zarówno typu I, jak i typu II mówimy wówczas, gdy we krwi krąży nadmierna ilość glukozy. Dzieje się tak, kiedy specjalne komórki trzustki w wyniku działania różnych czynników produkują zbyt mało insuliny, lub komórki stają się oporne na jej działanie. Głównym zadaniem insuliny jest bowiem regulacja gospodarki węglowodanowej w organizmie. Brak insuliny lub jej niedostatek prowadzi do nagromadzenia we krwi dużej ilości glukozy, której część dostaje się do moczu, a jednocześnie występuje brak glukozy w komórkach całego organizmu. Następstwem tych zmian biochemicznych jest wzmożone pragnienie, łaknienie, oddawanie dużych ilości moczu, postępujące wychudzenie i osłabienie organizmu, ospałość. Jako wyraz pogłębiających się zmian występują nudności, wymioty, pogłębiające się zmęczenie i wyczerpanie, senność aż do stanu śpiączkowego włącznie. Następstwem cukrzycy jest również uszkodzenie naczyń krwionośnych oczu, nerek, postępująca miażdżyca i jej konsekwencje.

  Polecane badania:
  Oznaczenie poziomu glukozy we krwi.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Siedlcach uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem Siedlcach!

   

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.