MENU
Pielęgniarka po pobraniu pacjentce krwi, usuwa z żyły igłę. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2973 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Rogowcu, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Rogowiec.

Gdzie wykonać badanie krwi w Rogowcu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Rogowcu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi koło Bełchatowa bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Rogowcu, koło Bełchatowa.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Rogowiec, ul. Św. Barbary 8

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Rogowcu.

  Kupując badania przez BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Po opłaceniu online wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu, tabletu) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Rogowcu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Rogowcu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku sekund po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Podczas układania poszczególnych pakietów badań krwi kierowano się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby badania były w korzystnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne wykrywają choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Rogowcu. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi”.

  Nadczynność tarczycy można monitorować wykonując badania laboratoryjne krwi.

  O nadczynności tarczycy (hipertyreozie) mówimy wówczas kiedy gruczoł tarczowy produkuje i uwalnia do krwioobiegu nadmierne ilości swoich hormonów: tyroksyny i trójjodotyroniny, które to kontrolują metabolizm organizmu. Zwykle nadczynność tarczycy przebiega ze wzrostem przemiany materii i zwiększeniem produkcji energii cieplnej co jest powodem zmniejszenia masy ciała, nadmiernej potliwości. Następuje pobudzenie układu nerwowego co prowadzi do chwiejności emocjonalnej, drażliwości, bezsenności a co za tym idzie ogólnego osłabienia i wyczerpania. Inne powikłania to: zaburzenia akcji serca, wypadanie włosów, łamliwość paznokci, biegunka, skąpe i rzadsze krwawienia miesiączkowe, osteoporoza.
  Wskazane badania:
  Należy oznaczyć poziom hormonu TSH (hormon przysadki) oraz hormony tarczycy: FT3 i FT4.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Rogowcu uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Rogowcu!

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.