MENU

Wyświetleń: 8407 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Pułtusku, laboratorium, godziny pracy , cennik.

Ocena: 4.3/5.0

badania laboratoryjne krwi pułtusk

Badania laboratoryjne w Pułtusku.

Badanie krwi Pułtusk.

Gdzie wykonać badanie krwi w Pułtusku? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Pułtusku pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Pułtusku bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Pułtusku.

Adresy ALAB laboratoriów,  w których możesz zbadać krew:

  • Pułtusk, ul. 3-maja 5

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy 3 Maja 5 w miejscowości Pułtusk:

  • Pułtusk, ul. T. Kwiatkowskiego 19

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Teofila Kwiatkowskiego 19 w miejscowości Pułtusk:


 

Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Pułtusku.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Pułtusku..

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Pułtusku?

Faktury VAT są wysyłamy drogą elektroniczną.

W laboratorium w Pułtusku przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

pułtusk badania krwi

Badanie krwi Pułtusk

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Pakiety badań zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów.Są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Pułtusku. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

 

pułtusk badania krwi, cennik laboratorium

Badania laboratoryjne krwi w Pułtusku

 

Kreatynina: 62-124mmol/l (0,7-1,4mg/dl) – zwiększenie stężenia kreatyniny pojawia się w gigantyzmie, akromegalii oraz po wysiłku fizycznym, natomiast zmniejszenie stężenia związane jest najczęściej z niewydolnością nerek, zatruciami związkami organicznymi oraz nieorganicznymi, a także ze stosowaniem leków, których działaniem ubocznym jest szkodliwy wpływ na nerki; zmniejszenie zawartości kreatyniny w osoczu występować może również przy głodzeniu się.

Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Pułtusku uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

 

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.