MENU
Młody pielęgniarz pobiera kobiecie krew w celu diagnostyki medycznej. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 12326 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Pułtusku, laboratorium, godziny pracy , cennik.

Ocena: 4.3/5.0

Badanie krwi Pułtusk.

Gdzie wykonać badanie krwi w Pułtusku? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Pułtusku pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Pułtusku bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Pułtusku.

Adresy ALAB laboratoriów,  w których możesz zbadać krew:

 • Pułtusk, ul. 3-maja 5

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Pułtusk, ul. T. Kwiatkowskiego 19

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Pułtusku.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

   Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Pułtusku..

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Pułtusku?

   Faktury VAT są wysyłane drogą elektroniczną.

   W laboratorium w Pułtusku przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Pakiety badań zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Pułtusku. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

   Kreatynina: 62-124mmol/l (0,7-1,4mg/dl) – zwiększenie stężenia kreatyniny pojawia się w gigantyzmie, akromegalii oraz po wysiłku fizycznym, natomiast zmniejszenie stężenia związane jest najczęściej z niewydolnością nerek, zatruciami związkami organicznymi oraz nieorganicznymi, a także ze stosowaniem leków, których działaniem ubocznym jest szkodliwy wpływ na nerki; zmniejszenie zawartości kreatyniny w osoczu występować może również przy głodzeniu się.

   Te i inne badania medyczne wykonasz w laboratorium w Pułtusku uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

    

   Tagi: , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.