MENU

Wyświetleń: 11787 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania laboratoryjne w Pruszczu Gdańskim, laboratorium, ceny.

Ocena: 4.7/5.0

badania laboratoryjne krwi pruszcz gdański

Badanie krwi w Pruszczu Gdańskim

Badanie krwi Pruszcz Gdański.

Gdzie wykonać badanie krwi w Pruszczu Gdańskim? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Pruszczu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Pruszczu Gdańskim bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Pruszczu Gdańskim.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

  • Pruszcz Gdański, ul. Raciborskiego 1A

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Raciborskiego 1 w miejscowości Pruszcz Gdański:

  • Pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy 15

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Powstańcow Warszawy 15 w miejscowości Pruszcz Gdański:


 

Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Pruszczu Gdańskim.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz iść na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Pruszczu Gdańskim.

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Pruszczu Gdańskim?

Rachunki są wysyłane emailem.

Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

W laboratorium w Pruszczu Gdańskim przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

pruszcz gdański badania krwi

badanie krwi Pruszcz Gdański

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Pakiety badań laboratoryjnych w portalu BadamySie.pl są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Pruszczu Gdańskim. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

 

pruszcz gdański badania krwi, cennik laboratorium

Laboratorium Pruszcz Gdański

 

 

Bilirubina całkowita: 0,3-1,2mg/dl – wzrost stężenia bilirubiny całkowitej obserwowany jest podczas ciąży i u noworodków, a także w stanach patologicznych, takich jak żółtaczka, marskość żółciowa wątroby, rak dróg żółciowych, stwardniające zapalenie dróg żółciowych, choroba Gilberta, alkoholowa choroba wątroby, czy też przy zatruciu muchomorem sromotnikowym ; ponadto stężenie bilirubiny podwyższa się przy przyjmowaniu wielu leków, które uszkadzają miąższ wątroby; stężenie bilirubiny poniżej normy nie ma większego znaczenia klinicznego.

Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Pruszczu Gdańskim uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

 

Tagi: , , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.