MENU
Analityk laboratoryjny trzyma w dłoni fiolkę wypełnioną prawie do pełna krwią pacjenta. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 13973 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania laboratoryjne w Pruszczu Gdańskim, laboratorium, ceny.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Pruszcz Gdański.

Gdzie wykonać badanie krwi w Pruszczu Gdańskim? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Pruszczu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Pruszczu Gdańskim bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Pruszczu Gdańskim.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Pruszcz Gdański, ul. Raciborskiego 1A

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy 15

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Pruszczu Gdańskim.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

   Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz iść na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Pruszczu Gdańskim.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Pruszczu Gdańskim?

   Rachunki są wysyłane emailem.

   Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

   W laboratorium w Pruszczu Gdańskim przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Pakiety badań laboratoryjnych w portalu BadamySie.pl są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Pruszczu Gdańskim. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

   Bilirubina całkowita: 0,3-1,2mg/dl – wzrost stężenia bilirubiny całkowitej obserwowany jest podczas ciąży i u noworodków, a także w stanach patologicznych, takich jak żółtaczka, marskość żółciowa wątroby, rak dróg żółciowych, stwardniające zapalenie dróg żółciowych, choroba Gilberta, alkoholowa choroba wątroby, czy też przy zatruciu muchomorem sromotnikowym ; ponadto stężenie bilirubiny podwyższa się przy przyjmowaniu wielu leków, które uszkadzają miąższ wątroby; stężenie bilirubiny poniżej normy nie ma większego znaczenia klinicznego.

   Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Pruszczu Gdańskim uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

    

   Tagi: , , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.