MENU
Pielęgniarz zaciska pacjentce różową opaskę zaciskową na ramieniu, w celu sprawniejszego pobrania krwi. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 12852 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Poddębicach, laboratorium, godziny pobierania krwi do badań, cennik.

Ocena: 4.9/5.0

Badanie krwi Poddębice.

Gdzie wykonać badanie krwi w Poddębicach? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Poddębicach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Poddębicach bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Kupując poprzez BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium w Poddębicach.

Adresy ALAB laboratorium,  w którym możesz zbadać krew:

 • Poddębice, ul. Mickiewicza 16

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Poddębicach.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po opłaceniu i zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie  (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Poddębicach..

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Poddębicach?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu godziny od zakupu.

  W  laboratorium w Poddębicach przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań kierowano się zaleceniami najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby pakiety badań były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, tarczyca, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Kupując badania online poprzez polski portal BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Ferrytyna jest białkiem zwierającym zapasowe żelazo występującym we wszystkich tkankach ustroju, głównie wątrobie, śledzionie i szpiku kostnym.
  Stężenie ferrytyny w surowicy krwi dobrze odzwierciedla poziom zapasów żelaza w ustroju.
  Zwiększony poziom ferrytyny jest spowodowany: w stanach zapalnych, w reumatoidalnym zapaleniu stawów, uszkodzeniem wątroby, martwica komórek szczególnie wątroby lub nowotworowych, nadmiarem żelaza w ustroju (hemochromatoza pierwotna lub potransfuzyjna, niedokrwistość megaloblastyczna, hemolityczna lub aplastyczna).
  Zmniejszony poziom ferrytyny występuje w niedoborze żelaza.

  Te i inne badania diagnostyczne wykonasz w laboratorium w Poddębicach uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.