MENU
Pielęgniarz pobiera mężczyźnie krew w żyły u ręki aby poddać ją diagnostyce i ewentualnemu leczeniu przez lekarza. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 11726 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Płońsku, laboratorium, godziny badań krwi, cennik.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Płońsk.

Gdzie wykonać badanie krwi w Płońsku? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Płońsku pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Płońsku bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Kupując poprzez BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium w Płońsku

Adresy ALAB laboratorium,  w którym możesz zbadać krew:

 • Płońsk, ul. Wspólna 5

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Płońsku.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Płońsku.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Płońsku?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku dni od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Płońsku przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety badań zostały opracowane pod kierunkiem najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby badania diagnostyczne były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy. Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Kupując badania online poprzez polski portal BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Cholesterol produkowany w wątrobie lub dostarczany z pożywieniem jest składnikiem błon komórkowych, hormonów sterydowych, żółci.
  Wątroba jest również miejscem syntezy białek pełniących funkcje nośnikowe dla cholesterolu.
  Około 60-70% cholesterolu krążącego we krwi jest w postaci estrów kwasów żółciowych a około 30% w postaci wolnej.
  Cholesterol występujący w surowicy krwi związany jest z różnymi frakcjami lipoprotein pełniących różne funkcje w organizmie.
  W stanach fizjologicznych około 50-75% cholesterolu całkowitego jest związana z frakcją LDL, 20-35% z frakcją HDL. Cholesterol zawarty
  w LDL (zły cholesterol) działa miażdżycotwórczo, w HDL (dobry cholesterol) przeciwmiażdżycowo.
  Wzrost stężenia cholesterolu całkowitego występuje we wrodzonej wzmożonej syntezie cholesterolu (hiperlipoproteinemii),
  w niewydolności nerek, cukrzycy, łuszczycy, alkoholizmie, zespole nerczycowym, w niedoczynności tarczycy, zastoju żółci, poprzez spożywania pokarmu bogatego w cholesterol.
  Spadek stężenia cholesterolu całkowitego wywołują choroby wątroby, takie jak zaawansowana marskość wątroby, ostra i podostra martwica wątroby, toksyczne uszkodzenie wątroby, infekcje związane z uszkodzeniem wątroby, a poza tym stan głodzenia, posocznica, nadczynność tarczycy, niedokrwistości.

  Te i inne badania sprawdzające wątrobę wykonasz w laboratorium w Płońsku uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Płońsku!

   

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.