MENU
Pielęgniarka w sterylnych białych rękawiczkach trzyma w dłoni cztery fiolki z krwią pacjenta w celu diagnostyki laboratoryjnej. Źródło 123rf.com

Wyświetleń: 8446 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Piotrków Trybunalski laboratorium

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Piotrków Trybunalski laboratorium

Badanie krwi w Piotrkowie Trybunalskim? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria analityczne w Piotrkowie Trybunalskim pracują po południu i czy pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Piotrkowie Trybunalskim bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl.

Pielęgniarka w sterylnych białych rękawiczkach trzyma w dłoni cztery fiolki z krwią pacjenta w celu diagnostyki laboratoryjnej. Źródło 123rf.comNa pobranie krwi możesz się udać do dwóch punktów pobrań krwi w Piotrkowie Trybunalskim.

Adresy gdzie możesz zbadać krew:

 • Alab laboratoria, ul. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Dmowskiego 38

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych i wykonasz w Bogatyni.

  Wybierz interesujący Ciebie zestaw badań krwi w internetowym sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Piotrkowie Trybunalskim?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne w Piotrkowie Trybunalskim są otwarte także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze kliniczni ułożyli pakiety badań laboratoryjnych aby były sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Niektóre z nich sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, serce, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Pielęgniarka trzyma w dłoni fiolkę z próbką krwi pobraną wcześniej pacjentowi, obok leży strzykawka z krwią. Źródło: 123rf.comTylko w tym roku w Piotrkowie Trybunalskim prawie siedemdziesiąt osób wykonało badanie diagnostyczne w kierunku HIV/AIDS. Dzięki badaniom udało się wykryć kilka zakażeń.
  Bezpłatne badanie może zlecić na przykład lekarz pierwszego kontaktu. Można je również wykonać we wskazanych laboratoriach anonimowo poprzez BadamySie.pl Badanie polega na pobraniu krwi. Wynik będzie czekał na Ciebie w zamkniętej kopercie. Jeżeli wynik będzie dodatni skorzystaj z bezpłatnej infolinii dotyczącej sposobów leczenia.

  HIV i AIDS nie trzeba się bać, trzeba być po prostu świadomym. Obniżenie progu inicjacji seksualnej wśród młodych ludzi jest coraz większe. Jednak zakażenie droga płciową jest jednym z kluczowych w tej chorobie. Szacuje się, że w Polsce jest ponad trzydzieści tysięcy osób zarażonych wirusem HIV, a połowa z nich nawet o tym nie wie. W obliczu napływających osób z Ukrainy należy szczególnie być wyczulonym na ten problem.

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie krwi Piotrków Trybunalski

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.