MENU
Pielęgniarka trzyma w dłoni odzianej w sterylną rękawiczkę, strzykawkę i probówkę wypełnione krwią pacjenta po pobraniu. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 20093 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Opolu, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Opole laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Opolu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Opolu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Opolu bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Opolu.

Adresy ALAB laboratoriów, w których możesz zbadać krew:

 • Laboratorium Opole, ul. Krakowska 44

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Opolu.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po opłaceniu wydrukuj otrzymane potwierdzenie (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Opolu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Opolu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem.

  Wybrane laboratoria analityczne w Opolu pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Podczas układania pakietów badań laboratoryjnych z krwi posiłkowano się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby badania były w korzystnych cenach. Pakiety badań są pogrupowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka, tarczyca). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Opolu. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

  Pamiętaj. Wszystkie badania, które są w naszej ofercie mogą Państwo wykonać odpłatnie bez jakiegokolwiek skierowania od lekarza. Decyzja należy do Państwa, które badania w Waszym przypadku są istotne. Dla ogromnej większości badań, na wydawanych wynikach podajemy normy. Zalecamy jednak konsultację otrzymanych wyników z lekarzem.

  Badania laboratoryjne z krwi bez skierowania wykonasz w laboratorium w Opolu uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Opolu!

  Laboratorium badanie krwi Opole

   

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.