MENU
Pielęgniarka dezynfekuje wacik, aby następnie przemyć miejsce wkłucia, w celu sterylnego pobrania krwi. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 9074 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Obornikach Śląskich, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Oborniki Śląskie.

Gdzie wykonać badanie krwi w Obornikach Śląskich? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Obornikach Śląskich koło Wrocławia pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Obornikach Śląskich bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Obornikach Śląskich, koło Wrocławia.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Oborniki Śląskie, ul. ul. M.C. Skłodowskiej 12/3

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Obornikach Śląskich.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (możesz także okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Obornikach Śląskich.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Obornikach Śląskich?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku dni od zakupu.

  W laboratorium przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety laboratoryjne zostały skomponowane przez najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje organy (np. serce, nerki, trzustka). Inne wykrywają choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Obornikach Śląskich. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Pacjenci pytają, jakie badania warto zrobić gdy się ma podkrążone oczy i bladą cerę.

  • Morfologia. Będzie tutaj najbardziej pomocna, bo zależy nam na tym, aby wykluczyć anemię .Cienie mogą występować z powodu braku witamin przede wszystkim przez brak wit B6 i kwasu foliowego .
  • Alat/Asp wątroby. Tutaj też warto wykluczyć problemy z wątrobą, szczególnie jeśli przez dłuższy okres przyjmujemy leki.
  • Nietolerancje pokarmowe. Cienie pod oczami mogą być również oznaką alergii, więc jeśli podejrzewamy u siebie coś podobnego możemy się na nie zdecydować.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Obornikach Śląskich  uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z doświadczonym lekarzem!

   

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.