MENU
Analityk medyczny trzyma w dłoni odzianej w sterylną rękawiczkę, pięć probówek wypełnionych krwią. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 12984 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi w Nowym Sączu, laboratorium godziny pracy, ceny.

Ocena: 4.5/5.0

Badanie krwi Nowy Sącz.

Gdzie wykonać badanie krwi w Nowym Sączu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Nowym Sączu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Nowym Sączu bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Nowym Sączu.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Nowy Sącz, ul. Kochanowskiego 2

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Nowy Sącz, ul. Długosza 9

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Nowym Sączu.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

   Po opłaceniu wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili już możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Nowym Sączu.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Nowym Sączu?

   Faktury VAT są wysyłane emailem po kilku minutach od zakupu.

   Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

   W laboratorium przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Pakiety badań laboratoryjnych zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Zadbano o to, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety badań są poznaczone dla dzieci, kobiet, mężczyzn. Inne pakiety badań sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne wykrywają choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Nowym Sączu. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

   Jakie badania warto zrobić gdy wypadają włosy?

   Sezonowe wypadanie to rzecz jak najbardziej normalna, ale jeśli problem jest nasilony i trwa długo, warto się zbadać. Tutaj najlepiej sprawdzić:

   morfologię
   TSH (lub jeśli chcemy być dokładniejsze Ft3 i Ft4 )

   Badanie TSH pozwoli określić zdrowie naszej tarczycy i wykluczyć łysienie o podłożu hormonalnym. Morfologia pozwoli wykluczyć anemię, bardzo często odpowiedzialną za wypadanie.

   Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Nowym Sączu uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Nowym Sączu!

    

   Tagi: , , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.