MENU
Sześć probówek wypełnionych krwią, z fioletowymi nakrętkami. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 13232 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Legionowie, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.4/5.0

Badanie krwi Legionowo. Laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Legionowie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Legionowie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Legionowie bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Legionowie.

Adres ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Legionowo, ul. Jagiellońska 18

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Legionowie. Możesz wybrać interesujący Cię pakiet badań w sklepie, zakupić on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz już wybrać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Legionowie.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Legionowie?

  Faktury VAT są wysyłane emailem zaraz po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Legionowie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  W medycznym portalu BadamySie.pl można wybrać pojedyncze laboratoryjne badania lub pakiety badań. Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów z całego świata. Postarano  się, aby pakiety badań były w bardzo niskich cenach. Pakiety zostały pogrupowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. serce, wątroba, tarczyca, trzustka, nerki). Inne pakiety badań będą wykrywały przeróżne choroby.  Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Legionowie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

  Czy to prawda, że u nałogowych palaczy badane wartości parametrów krwi są zmienione?

  – Tak. Długotrwałe palenie powoduje zwiększoną liczbę białych krwinek, wyższe stężenie lipoprotein, zmiany w aktywności niektórych enzymów, poziomu hormonu i markerów nowotworowych. Dlatego nałogowi palacze powinni poinformować osobę pobierającą krew o swoim nałogu. Jeżeli pacjent przyjmuje leki, także musi powiadomić o tym fakcie osobę pobierającą materiał do badań.

  Badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Legionowie uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: , , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.