MENU
Analityk medyczny odkłada probówkę z krwią pacjenta po przeprowadzonej diagnostyce. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 14268 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Kwidzynie, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Kwidzyn laboratorium.

Gdzie wykonać badanie krwi w Kwidzynie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Kwidzynie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Kwidzynie bez skierowania od przychodnianego lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratoriach w Kwidzynie.

Adresy ALAB laboratoriów,  w których możesz zbadać krew:

 • Kwidzyn, ul. Gen. Józefa Hallera 31

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Kwidzyn, ul. Józefa Piłsudskiego 10

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Kwidzynie.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

   Po opłaceniu badań online otrzymasz potwierdzenie zakupu. Wydrukuj je (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się na badania do wskazanego w Kwidzynie laboratorium.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Kwidzynie?

   Faktury VAT są wysyłane drogą elektroniczną.

   Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

   W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   W portalu BadamySie.pl można wybrać pojedyncze badania laboratoryjne lub pakiety badań. Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów z całego świata. Postarano  się, aby pakiety badań były w bardzo korzystnych cenach. Pakiety zostały pogrupowane dla  kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą Twoje narządy (np. wątroba, tarczyca, trzustka). Inne pakiety badań będą wykrywały przeróżne choroby.  Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Jeżeli na przykład interesuje Cię ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Lublinie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

   A czy wypicie szklanki kawy bez cukru może mieć wpływ na wynik?

   Oczywiście, że tak. Kofeina powoduje wzrost stężenia glukozy we krwi, aktywację lipazy, a także prowadzi do trzykrotnego zwiększenia poziomu wolnych kwasów tłuszczowych. Sprawia to, że oznaczenie hormonów i leków wiążących się z albuminą jest utrudnione przez efekt wypierania ich z tego połączenia przez kwasy tłuszczowe.

   Także wypalenie papierosa na godzinę przed pobraniem krwi powoduje wzrost poziomu kwasów tłuszczowych, adrenaliny, wolnego glicerolu, aldosteronu i kortyzonu.

   Przeróżne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w kwidzynie uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Kwidzynie!

   Tagi: , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.