MENU
Pielęgniarka trzyma w dłoniach fiolki z próbkami krwi. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3980 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania laboratoryjne Ostrołęka badania krwi

Ocena: 5.0/5.0

Badania laboratoryjne Ostrołęka badania krwi

Gdzie wykonać badanie krwi w Ostrołęce? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Ostrołęce pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Ostrołęka bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Pielęgniarka trzyma w dłoniach fiolki z próbkami krwi.Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Ostrołęce .

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • ALAB laboratoria, OSTROŁĘKA ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa „Nila” 19

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Ostrołęce.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po opłaceniu online otrzymasz potwierdzenie zakupu. Wydrukuj je (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili już możesz udać się się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Otwocku.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Ostrołęce?

  Faktury VAT są wysyłamy emailem po zakupie.

  W laboratorium w Otwocku przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pielęgniarka prezentuje trzymany w dłoniach pusty pojemnik na próbkę moczu pacjenta.Pakiet badań dla kobiet w okresie menopauzy.
  W skład pakietu wchodzą badania:

  Estradiol – Hormon płciowy z grupy estrogenów odpowiedzialny m.in za występowanie owulacji i regularnych cyklów miesiączkowych.
  FSH (hormon folikulotropowy) – hormon wydzielany przez przysadkę mózgową, biorący udział w dojrzewaniu pęcherzyków Graafa a tym samym wpływa na procesy związane z płodnością. FSH bada się także w celu określenia początku menopauzy, w diagnostyce niepłodności żeńskiej i męskiej czy w podejrzeniach chorób przysadki, jajników lub jąder.

  Pakiety badań laboratoryjnych zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano  się, aby badania były w korzystnych cenach. Pakiety są pogrupowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety badań sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Ostrołęce uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.