MENU

Wyświetleń: 21002 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Wyszków cennik badań

Ocena: 3.9/5.0

Badanie krwi Wyszków.

Pielęgniarka wykonuje testy krwi w celu diagnostyki. /Źródło: 123rf.comGdzie wykonać badanie krwi w Wyszkowie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Wyszkowie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Wyszkowie bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Wyszkowie.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Wyszków, ul. Fryderyka Chopina 1U

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Wyszkowie.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Wyszkowie.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Wyszkowie?

  Pielęgniarka ubrana w sterylny, medyczny strój trzyma w dłoni fiolkę wypełnioną wcześniej pobraną krwią pacjenta. /Źródło: 123rf.comFaktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie. Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze, którzy ułożyli pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarali się, aby badania krwi były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Niewydolność nerek

  Idąc do lekarza nefrologa, trzeba zabrać ze sobą aktualne wyniki badań podstawowych. Najczęściej wymagane są:

  • morfologia
  • Pielęgniarz trzyma w dłoni odzianej w sterylną rękawiczkę, probówkę wypełnioną krwią pacjenta, pobraną w celu diagnostyki laboratoryjnej. /Źródło: 123rf.combadanie ogólne moczu
  • mocznik
  • kreatynina
  • jonogram
  • poziom glukozy
  • USG układu moczowego z oceną wielkości nerek.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Wyszkowie uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Wyszkowie!

   

  Tagi: , , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.