MENU
Pielęgniarka trzyma w dłoniach odzianych w białe, sterylne rękawiczki, fiolkę wypełnioną krwią pacjenta. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 12371 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Szydłowcu, laboratorium, godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Szydłowiec.

Gdzie można wykonać badanie krwi w Szydłowcu? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Szydłowcu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Szydłowcu bez skierowania od lekarza rodzinnego? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je laboratorium w Szydłowcu.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Szydłowiec, ul. Wschodnia 7

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Szydłowcu.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie badań i opłaceniu wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu) i po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Szydłowcu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Szydłowcu przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze, którzy komponowali pakiety badań laboratoryjnych posiłkowali się sugestiami najlepszych specjalistów. Postarano się, aby badania były w korzystnych cenach. Pakiety są przeznaczone dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety badań sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. tarczyca, serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Choroby serca – jakie badania krwi wykonać?

  Jednym z najważniejszych badań laboratoryjnych, wykonywanych u pacjentów z podejrzeniem choroby serca, jest lipidogram, czyli profil lipidów na czczo. Pozwala on określić poziom cholesterolu całkowitego, cholesterolu LDL i HDL oraz stężenie triglicerydów, stężenie glukozy na czczo i hemoglobiny glikowanej, białko C-reaktywne (CRP). W ten sposób można ocenić ryzyko wystąpienia miażdżycy, a w konsekwencji choroby wieńcowej czy zawału serca.

  W diagnostyce niedokrwienia mięśnia sercowego ocenia się stężenie we krwi markerów sercowych. Ich podwyższony poziom świadczy o uszkodzeniu mięśnia sercowego, martwicy i śmierci komórek, które wynikają z niedokrwienia mięśnia sercowego. Te i inne badania krwi wykonasz w laboratorium w Szydłowcu kupując je wcześniej w korzystnych cenach w portalu BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Szydłowcu!

   

  Tagi: , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.