MENU

Wyświetleń: 12799 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Otwocku, laboratorium, godziny badań krwi, ceny.

Ocena: 4.7/5.0

badania laboratoryjne krwi otwock

Badania krwi w Otwocku

Badanie krwi Otwock.

Gdzie wykonać badanie krwi w Otwocku? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Otwocku pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Otwocku bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Otwocku.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

  • Otwock, ul. Batorego 44

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Stefana Batorego 44 w miejscowości Otwock:

  • Otwock, ul. Filipowicza 1b

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy Generała Juliana Filipowicza 1B w miejscowości Otwock:


 

Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Otwocku.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

Po opłaceniu online otrzymasz potwierdzenie zakupu. Wydrukuj je (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili już możesz udać się się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Otwocku.

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Otwocku?

Faktury VAT są wysyłamy emailem po zakupie.

W laboratorium w Otwocku przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

otwock badania krwi

Laboratorium Otwock

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Pakiety badań laboratoryjnych zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano  się, aby badania były w korzystnych cenach. Pakiety są pogrupowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety badań sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

otwock badania krwi, cennik laboratorium

Badanie krwi w Otwocku

Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Otwocku uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

 

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.