MENU
Pielęgniarka odkłada probówki z krwią pacjenta. /Źródło:123rf.com

Wyświetleń: 15804 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Otwocku, laboratorium, godziny badań krwi, ceny.

Ocena: 4.7/5.0

Badanie krwi Otwock.

Gdzie wykonać badanie krwi w Otwocku? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Otwocku pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Otwocku bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Otwocku.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Otwock, ul. Batorego 44

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  • Otwock, ul. Filipowicza 1b

  Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


   Na stronie polskiego sklepu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Otwocku.

   Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

   Po opłaceniu zamówienia online otrzymasz potwierdzenie zakupu. Wydrukuj je (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili już możesz udać się się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Otwocku.

   Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Otwocku?

   Faktury VAT są wysyłane emailem po zakupie.

   W laboratorium w Otwocku przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

   Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

   Sprawdź jak się przygotować do badań!

   Pakiety badań laboratoryjnych zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów. Postarano  się, aby badania były w korzystnych cenach. Pakiety są pogrupowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety badań sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce). Inne będą wykrywały choroby. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

   Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

   Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Otwocku uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

   Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

    

   Tagi: , , , , , ,

   Dodaj komentarz

   FB
   Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.