MENU
Pacjentowi pobierana jest krew z żyły ręki przez doświadczonego pielęgniarza. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 18680 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Lębork, laboratorium, godziny otwarcia

Ocena: 4.5/5.0

Lekarz w fartuchu przygotowuje pacjenta do pobrania krwi poprzez zaciśnięcie opaski na ramieniu.Badania krwi Lębork

Gdzie można wykonać badanie krwi w Lęborku? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Lęborku pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Lęborku bez skierowania od lekarza? Sprawdź cennik badań laboratoryjnych w Lęborku.

Laboratorium w Lęborku, w którym można wykonać badania krwi.

Badanie krwi w Lęborku można wykonać w Laboratorium BRUSS przy ulicy Armii Krajowej 32.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie polskiego portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Lęborku.

  Wybierz interesujący Cię pakiet badań krwi w sklepie i kup go bez wychodzenia z domu. Co więcej, wykupując badanie przez portal internetowy nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi!

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie (ewentualnie możesz okazać je ze swojego telefonu) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Lęborku.

  Do każdego zamówienia jest wystawiana faktura VAT, która jest wysyłana emailem natychmiast po opłaceniu zamówienia.

  Pamiętaj! Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.Pielęgniarz ubrany w niebieski strój medyczny trzyma w dłoniach pobraną próbkę krwi żylnej pacjenta.

  Informacje na temat badania krwi.

  W laboratorium w Lęborku przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Miejsce pobrań krwi w Lęborku oraz dni i godziny otwarcia.

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań nasi  specjaliści kierowali się własną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem. Postarano się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety badań krwi zostały sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Pacjentowi pobierana jest krew z żyły ręki przez doświadczonego pielęgniarza.Pakiet hormonalny dla kobiet – jeśli odczuwasz dolegliwości, których źródłem mogą być zmiany hormonalne warto pomyśleć o zbadaniu krwi. Badania zawarte w pakiecie pozwalają na określenie równowagi hormonalnej, zdiagnozowanie zaburzeń endokrynologicznych oraz są istotną informacją o procesach związanych z płodnością czy przekwitaniem.

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie laboratoryjne krwi Lębork

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.