MENU
Pobranie krwi z żyły pacjenta przez pielęgniarza. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 13860 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi Elbląg, laboratorium, godziny pracy, cennik

Ocena: 4.8/5.0

Pobranie krwi z żyły pacjenta przez pielęgniarza.Badanie krwi Elbląg.

Gdzie wykonać badanie krwi w Elblągu? Z którego opłaca się skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Elblągu pracują w soboty i niedziele i jakie są godziny otwarcia? Czy mogę wykonać badanie krwi w Elblągu bez skierowania od lekarza POZ? Jaki jest cennik badań laboratoryjnych. Jak długo czeka się na wyniki badań.

Pojedyncze badania oraz atrakcyjne pakiety laboratoryjnych badań krwi zamówisz i opłacić taniej na polskim portalu BadamySie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań Bruss/ALAB laboratorium w Elblągu w godzinach otwarcia placówki.

Adresy Bruss/ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • Laboratorium Elbląg, Jana Pawła III 1/B

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie BadamySie.pl znajdziesz korzystne ceny pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Elblągu.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i już po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Kołobrzegu.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Elblągu?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne w Kołobrzegu pracują także w soboty i niedzielę.

  Pielęgniarz medyczny trzyma w dłoni odzianej w sterylną rękawiczkę próbkę krwi pacjenta.W laboratorium przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych starali się, aby były one w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane grup osób. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Jak się przygotować do badania moczu?

  Badanie ogólne moczu odbywa się na podstawie zakupu w portalu BadamySie.pl
  Mocz do badania należy przynieść do wybranego podczas zakupu laboratorium w Elblągu w specjalnym jednorazowym pojemniku, który można nabyć w laboratorium lub aptece.

  Pielęgniarka pobiera pacjentowi w punkcie pobrań krew z opuszka palca w celu szybkiej diagnozy laboratoryjnej.W dniu badania:

  Mocz należy pobrać bezpośrednio po przebudzeniu się, co najmniej 4 godziny po poprzednim oddaniu moczu. Przed oddaniem moczu należy umyć okolice ujścia cewki moczowej Zachowanie ścisłych zasad higieny ma na celu pozbycie się z powierzchni ciała bakterii, które po dostaniu się do próbki mogłyby zafałszować wyniki badań.

  • Do pojemnika należy oddać mocz z tzw. „środkowego strumienia”, co oznacza, że najpierw należy oddać niewielką ilość moczu do toalety, a dopiero potem oddać mocz do pojemnika na badanie. Końcową porcję moczu należy ponownie oddać do toalety.

  • Pobrana próbka powinna mieć od 50 do 100 ml.

  • Pojemnik trzeba natychmiast szczelnie zamknąć. Na boczną ścianę pojemnika należy przykleić kartkę z imieniem i nazwiskiem, nazwą badania , np. „BOM” oraz datą pobrania. Jeżeli nie ma samoprzylepnej kartki, można przykleić ją za pomocą taśmy klejącej, lub opis wykonać na materiałowym plastrze.

  • Próbkę moczu należy jak najszybciej dostarczyć do laboratorium. Jeśli nie można tego zrobić od razu, należy umieścić pojemnik w lodówce i przynieść go jak tylko będzie to możliwe.

  Duży wysiłek fizyczny, gorąca kąpiel, stres, gorączka i długotrwała pozycja stojąca mogą być przyczyną białkomoczu.

  Różne badania krwi i moczu wykonasz w laboratorium w Elblągu uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Elblągu!

  Tagi: , , , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.