MENU
Pacjentka z narysowaną grafiką płuc na klatce piersiowej. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6403 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Spirometria Kraków, poradnia chorób płuc

Ocena: 4.9/5.0

Spirometria Kraków, gdzie są poradnie leczenia chorób płuc w Krakowie?

Pacjentka z narysowaną grafiką płuc na klatce piersiowej. /Źródło: 123rf.comGdzie robią spirometrię w Krakowie? Z której Przychodni najlepiej skorzystać? Czy lekarz zrobi mi badanie spirometrii bez czekania i bez skierowania? Z jakiego powodu robi się badanie spirometrii?

POCHP, czyli Przewlekła obturacyjna choroba płuc może początkowo przebiegać bezobjawowo, jednak zostaje rozpoznana dopiero podczas badania spirometrycznego.Badanie Spirometrii w Krakowie znajdziesz na portalu internetowym BadamySie.pl w promocyjnej cenie.TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce


Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania spirometrii po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem  po zakupie.

Czym jest spirometria? Jest to badanie, podczas którego mierzy się objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego.  Badanie wykonywane jest z pomocą urządzenia, które nazywa się spirometr.

Spirometria jest niezbędna do rozpoznania i kontroli chorób takich jak astma i POCHP.

Spirometria w Krakowie, badanie spirometryczne w Krakowie

Różowa grafika płuc na niebieskim tle. /Źródło: 123rf.comJuż wiesz gdzie udać się na badanie spirometrii w Krakowie?

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji lekarza w Krakowie!

Spirometria Kraków

Tagi: , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.