MENU
Lekarz specjalista radiolog trzyma w dłoni rentgen klatki piersiowej pacjenta. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 7651 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

RTG Warszawa rentgen w Warszawie

Ocena: 4.7/5.0

RTG Warszawa. W jakim miejscu jest pracownia rentgenowska w Warszawie?

Gdzie robią RTG w Warszawie? Z której Pracowni rentgenowskiej najlepiej skorzystać? Czy lekarz zrobi mi badanie RTG bez czekania? Czy muszę mieć skierowanie na rentgen w Warszawie?

Lekarz specjalista radiolog trzyma w dłoni rentgen klatki piersiowej pacjenta. /Źródło: 123rf.comBadania RTG znajdziesz w atrakcyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

Jakie można wykonać badania RTG w Warszawie?

  1. RTG miednicy, stawy biodrowe
  2. RTG bark AP, osiowe (2 projekcje)
  3. RTG stawu skokowego
  4. RTG stopy AP, skos
  5. RTG 2 stopy (porównanie)
  6. RTG 2 stawy kolanowe
  7. RTG kr. odc. L/S + stawy krzyżowo biodrowe
  8. RTG kl. piersiowej


Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl można wykupić badania RTG w atrakcyjnych cenach!TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Płuca, jak powszechnie wiadomo, nie bolą, bo nie są unerwione czuciowo i stąd wiele chorób płuc długo nie daje o sobie znać. Do chorób tych należą przede wszystkim gruźlica i rak płuca, ale także sarkoidoza, pylice i inne rzadsze już choroby.  Pamiętaj, aby co kilka lat wykonywać badanie RTG klatki piersiowej.


Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania RTG w Nowym Sączu, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.

Już wiesz gdzie udać się na badania RTG w Warszawie?

Fotografia przedstawiająca zdjęcie rentgenowskie obu dłoni. /Źródło: 123rf.comZrób prezent mamie, tacie czy siostrze. Wykup dla nich badanie RTG lub badania laboratoryjne. Na portalu Badamysie.pl znajdziesz mnóstwo pakietów badań krwi ułożonych przez najlepszych polskich specjalistów!

Podczas zakupu wpisujesz, czy badania wykupujesz dla siebie czy dla innej osoby.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji lekarza w Warszawie

Badanie RTG Nowy Sącz

Tagi:

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.