MENU
Pielęgniarka przeprowadza badanie stetoskopem dla małej pacjentki. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6770 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Pediatra Płock najlepszy pediatra w Płocku

Ocena: 4.8/5.0

Pediatra Płock. Gdzie szukać przychodni dla dzieci?

Gdzie przyjmuje pediatra w Płocku? Z której Przychodni najlepiej skorzystać w Płocku? Czy lekarz pediatra może przyjąć moje dziecko bez czekania? Czy mogę iść z dzieckiem do innej przychodni, niż tej do której jest zapisane?

Pediatria to dziedzina medyczna, która zajmuje się dziećmi zarówno chorymi jak i zdrowymi. Pediatra musi opanować szeroki zakres wiedzy.

Młoda lekarka pediatra bada uśmiechniętego chłopczyka stetoskopem. /Źródło: 123rf.comKonsultację lekarską z pediatrą znajdziesz w atrakcyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polscePierwsza wizyta z niemowlakiem u lekarza pediatry powinna nastąpić między czwartym a siódmym tygodniem życia malucha. Dziś nie trzeba już nawet czekać na taką wizytę- można umówić się z lekarzem na dogodny dla nas termin oraz godzinę.

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultacje pediatryczne dla Twojego dziecka w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty pediatrycznej , po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Młoda lekarka bada stetoskopem plecy dziewczynki w celu diagnostyki chorób. /Źródło: 123rf.comFaktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.

Lekarz pediatra to taki, który zajmuje się dziećmi i młodzieżą do 18 roku życia. Do jego zadań należy wykonywanie profilaktycznych pediatrycznych badań okresowych oraz ocena stopnia rozwoju psychometrycznego dziecka, rozpoznawanie zaburzeń rozwojowych, wykonywanie szczepień ochronnych i badań przesiewowych.
Pediatra udziela rodzicom niezbędnych informacji odnośnie pielęgnacji niemowlęcia, karmienia i właściwej opieki.

Już wiesz gdzie udać się do pediatry w Płocku?

Zakup konsultacje pediatry i spodziewaj się telefonu konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

 

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z pediatrą w Płocku! Nie ryzykuj zdrowia dziecka!

Pediatra Płock

Tagi:

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.