MENU
Pielęgniarka przeprowadza badanie stetoskopem dla małej pacjentki. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 4419 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Pediatra Łódź, gdzie iść do lekarza z dzieckiem, przychodnia dziecięca

Ocena: 4.9/5.0

Mała, zdrowa dziewczynka robi zabawną, śmieszną minę do aparatu. /Źródło: 123rf.comPediatra Łódź. Gdzie znaleźć dobrego pediatrę w Łodzi?

Gdzie przyjmuje pediatra w Łodzi? Z której Przychodni najlepiej skorzystać w Łodzi? Czy lekarz pediatra może przyjąć moje dziecko bez czekania? Czy mogę iść z dzieckiem do innej przychodni, niż tej do której jest zapisane?

Pediatra – lekarz specjalista w zakresie pediatrii, nauki o chorobach występujących wśród dzieci i metodach ich leczenia.Konsultację lekarską z pediatrą dla swojego dziecka znajdziesz w atrakcyjnej cenie na portalu BadamySie.plTANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia konsultacje pediatryczne dla Twojego dziecka w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin wizyty pediatrycznej , po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.

Zapewne większość wyobraża sobie pediatrę jako osobę, do której idziemy z dzieckiem,które jest przeziębione. Jednak nie zawsze tak jest, pediatra musi opanować szeroki zakres wiedzy.

Warto znać dobrego pediatrę w Łodzi!

Do pośrednich zadań pediatry należy również kształtowanie świadomości medycznej małych pacjentów i ich rodziców. Dziecko które od najmłodszych lat pozostaje pod wpływem dobrego lekarza, poza zdrowiem w okresie dojrzewania, ma szanse na wyrobienie w sobie prawidłowego podejścia do lecznictwa w późniejszym wieku.

Już wiesz gdzie udać się do pediatry w Łodzi?

Teraz jednak potrzebujesz zrobić badania laboratoryjne swojemu dziecku?

Wybrane laboratoria pracują także w soboty i niedzielę.

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować dziecko do badań!

Pakiety badań dla dzieci zostały ułożone przez najlepszych lekarzy specjalistów, portal Badamysie.pl postarał się, aby dane pakiety badań laboratoryjnych były dostępne dla wszystkich w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz m.in. pakiet małego dziecka, pakiet na zdrowe kości dziecka czy pakiet dla dojrzewającej młodzieży. Pamiętaj! Zdrowie jest najważniejsze! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Zakup konsultacje pediatry i spodziewaj się telefonu konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni. Jeśli zakupiłeś badania laboratoryjne dla dziecka on-line to udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium już dziś, nie zapomnij okazać potwierdzenia zakupu.

Uwaga! Przy kupionych poprzez stronę internetową Badamysie.pl badaniach krwi nie poniesiesz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

Niemowlak z dużymi, ciemnymi oczami leży wygodnie na białym kocu. /Źródło: 123rf.comZapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z pediatrą w Łodzi! Nie ryzykuj zdrowia dziecka!

Pediatra Łódź Bałuty

Tagi: , , , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.