MENU
Model anatomiczny serca na tle lekarze przeprowadzającego konsultację kardiologiczną. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 2920 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Echo serca Warszawa, badanie echokardiografii

Ocena: 4.9/5.0

Młody mężczyzna w szarej koszulce trzyma się dłońmi za serce, które go boli. /Źródło: 123rf.comEcho serca Warszawa W jakim miejscu w Warszawie można zrobić echo serca dla osoby dorosłej?

Gdzie robią echo serca w Warszawie? Z której Poradni najlepiej skorzystać?  Czy lekarz zrobi mi badanie echo serca bez czekania? Czy muszę mieć skierowanie na echo serca?Badania Echo serca w Warszawie znajdziesz w atrakcyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce


Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania echa serca po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną badania – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem  po zakupie.

Badanie echo serca (echokardiografii) jest bezpiecznie i zasadniczo niebolesne. Niewielki ból może wystąpić jedynie na skutek dociskania głowicy aparatu do klatki piersiowej.

Lekarz ubrany w fartuch medyczny wyciąga dłoń nad którą pokazane jest serce. /Źródło: 123rf.comEcho serca dla dorosłych Warszawa

Już wiesz gdzie udać się na badania Echo serca w Warszawie?

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji lekarza w Warszawie!

Echo serca Warszawa

Tagi: ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.