MENU
Czeladź badania krwi w laboratorium, cennik

Wyświetleń: 3491 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Czeladź – gdzie zrobić badania krwi?

Ocena: 5.0/5.0

Czeladź – gdzie zrobić badania krwi?

Gdzie wykonać badanie krwi w Czeladziu? Z którego skorzystać laboratorium w mieście Czeladź? Czy laboratoria medyczne w Czeladziu pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w mieście Czeladź bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Czeladź badania krwi w laboratorium, cennik

Czeladź badania krwi w laboratorium, cennik

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na BadamySie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w mieście Czeladź

ALAB laboratoria, CZELADŹ ul. Kościelna 5

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na portalu medycznym BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu i udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium. Jeśli nie masz możliwości wydruku potrzebnego dokumentu, nie martw się! Potwierdzenie możesz okazać na ekranie swojego telefonu!

  Faktury VAT dostaniesz emailem w ciągu kilku minut od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Czeladź - pobranie krwi

  Czeladź – pobranie krwi


  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety na BadamySie.pl są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Jeżeli chcesz zbadać dolegliwości związane z funkcjami poszczególnych narządów, np. dolegliwości brzuszne czy częste biegunki sprawdź Pakiety sprawdzające funkcje poszczególnych narządów.

  Cholesterol w podstawowych badaniach profilaktycznych

  Po czterdziestce do corocznych badań profilaktycznych krwi trzeba dołożyć jeszcze jedno badanie: lipidogram (profil lipidowy). Dzięki wykonaniu lipidogramu dowiemy się jaki mamy ogólny poziom cholesterolu we krwi oraz, co bardzo istotne, poziom frakcji: dobrego cholesterolu HDL i złego LDL. Te informacje są istotne, bo czasem ogólny poziom cholesterolu jest prawidłowy, ale jest zbyt wysoki LDL, co stanowi ryzyko rozwoju miażdżycy i trzeba podjąć środki zaradcze. Wykonując profil lipidowy dostaniemy też informację o poziomie trójglicerydów, tłuszczów, które również mogą przyczyniać się do powstawania zmian miażdżycowych i są dla zdrowia układu krążenia nawet bardziej niebezpieczne niż wysoki poziom cholesterolu.


  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.