MENU
Pielęgniarka w sterylnych warunkach pobiera mężczyźnie krew. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 4685 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Prabutach, laboratorium, godziny pobierania krwi do badań, cennik.

Ocena: 4.5/5.0

Badanie krwi Prabuty.

Gdzie wykonać badanie krwi w Prabutach? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Prabutach pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Prabutach bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań ALAB laboratorium w Prabutach.

Adresy ALAB laboratorium,  w którym możesz zbadać krew:

  • Prabuty, ul. Kuracyjna 30

Na stronie badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Prabutach.

Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Prabutach.

Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi Prabutach?

Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku dni od zakupu.

W laboratorium w Prabutach przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

Sprawdź jak się przygotować do badań!

Pakiety są  dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Prabutach. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  • OB (odczyn Biernackiego) – jest to laboratoryjne badanie polegające na pomiarze drogi opadania czerwonych krwinek w niekrzepnącej krwi w czasie 1 godziny, jest wskaźnikiem procesów nowotworowych, zapalnych oraz reumatycznych,
  • czas krwawienia – jest to badanie określające czas między momentem uszkodzenia skóry, które powoduje wypływ krwi, a momentem zatrzymania wypływu krwi, czas krwawienia świadczy o zdolności płytek krwi i małych naczyń krwionośnych skóry do tworzenia zakrzepu,
  • czas trombinowy – jest wskaźnikiem czasu krzepnięcia osocza cytrynianowego przy dodatku standardowego roztworu trombiny, która ma zdolność przekształcania rozpuszczalnego fibrynogenu w nierozpuszczalną fibrynę, badanie czasu trombinowego ma znaczenie w kontrolowaniu leczenia przeciwzakrzepowego lub fibrynolitycznego.

Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Prabutach uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

 

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.