MENU
Pielęgniarka trzyma w dłoniach odzianych w sterylne rękawiczki fiolkę z próbką krwi pacjenta do analizy laboratoryjnej. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3644 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Poniatowa, cennik laboratorium

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Poniatowa, cennik laboratorium

Gdzie wykonać badanie krwi w Poniatowej? Z którego skorzystać laboratorium w Poniatowej? Czy laboratoria medyczne w mieście Poniatowa pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w mieście Poniatowa bez skierowania od lekarza rodzinnego? Cennik badań laboratoryjnych.

Pielęgniarka trzyma w dłoniach odzianych w sterylne rękawiczki fiolkę z próbką krwi pacjenta do analizy laboratoryjnej. Źródło: 123rf.comKupując poprzez BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium w Poniatowej.

Adresy laboratoriów w Poniatowej, w których możesz zbadać krew po zakupie w BadamySie.pl :

 • ALAB laboratoria, PONIATOWA ul. Fabryczna 6

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w laboratorium w Poniatowej. Kupując badania online poprzez polski portal BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Po opłaceniu online otrzymasz potwierdzenie zakupu na email. Od tej pory możesz iść na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium W Poniatowej z wydrukowanym potwierdzeniem lub ze swoim smartfonem. Masz na to 6 miesięcy.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w mieście Poniatowa?

  Faktura VAT jest wysyłana emailem zaraz po zakupie.

  Wybrane laboratoria medyczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w Poniatowej przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Wskaźnik Quicka (inaczej: czas protrombinowy lub popularnie PT) podaje czas po jakim specjalnie przygotowana krew krzepnie. Jest to stosunek czasu protrombinowego prawidłowego do czasu protrombinowego określonego w badanym przypadku.

  Pielęgniarz pobiera pacjentowi krew z żyły u ręki w celu analizy i diagnostyki. Źródlo: 123rf.comUkładając poszczególne pakiety badań posiłkowaliśmy się sugestiami najlepszych lekarzy specjalistów. Postaraliśmy się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Po opłaceniu otrzymasz potwierdzenie zakupu na email. Od tej pory możesz iść na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium z wydrukowanym potwierdzeniem lub ze swoim smartfonem.

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w dzielnicy Wilanów. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Różne badania krwi i moczu wykonasz w laboratorium w Poniatowej uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie krwi Poniatowa

   

  Tagi: , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.