MENU
Pielęgniarz pobiera mężczyźnie krew z żyły u ręki, aby później przekazać próbkę do analizy laboratoryjnej. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 3098 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi laboratorium pobranie krwi Sztutowo

Ocena: 5.0/5.0

Badanie krwi laboratorium pobranie krwi Sztutowo

Gdzie wykonać badanie krwi w Sztutowie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy punkt pobrań w Sztutowie jest czynny we wtorki i czwartki? Jak jest czynne laboratorium w Sztutowie? Czy mogę wykonać badanie krwi w Sztutowie bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Pielęgniarka pobiera pacjentowi krew z żyły w sterylnych warunkach.Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl. Na pobranie krwi możesz się udać do punkty pobrań w Sztutowie przy ul. Kanałowej 7.

Adres laboratorium BRUSS, w którym możesz zbadać krew:

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Sztutowie.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i po chwili możesz iść na badania do wybranego podczas zakupu laboratorium w Sztutowie.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Sztutowie?

  Rachunki są wysyłane emailem.

  Pielęgniarz pobiera mężczyźnie krew z żyły u ręki aby później przekazać próbkę do analizy laboratoryjnej.W laboratorium w Sztutowie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Pakiety badań laboratoryjnych w portalu BadamySie.pl są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Sztutowie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Bilirubina całkowita: 0,3-1,2mg/dl – wzrost stężenia bilirubiny całkowitej obserwowany jest podczas ciąży i u noworodków, a także w stanach patologicznych, takich jak żółtaczka, marskość żółciowa wątroby, rak dróg żółciowych, stwardniające zapalenie dróg żółciowych, choroba Gilberta, alkoholowa choroba wątroby, czy też przy zatruciu muchomorem sromotnikowym ; ponadto stężenie bilirubiny podwyższa się przy przyjmowaniu wielu leków, które uszkadzają miąższ wątroby; stężenie bilirubiny poniżej normy nie ma większego znaczenia klinicznego.

  Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Sztutowie uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

   

  Tagi: , , , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.