MENU
Pielęgniarka po pobraniu krwi odkłada probówkę z próbką materiału do specjalnego organizera. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6731 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Gawrolin laboratorium cennik wyniki

Ocena: 4.8/5.0

Badanie krwi Gawrolin laboratorium cennik.

Badanie krwi jest najczęstszym badaniem diagnostycznym zlecanym przez lekarzy w Gawrolinie. Krew to rodzaj płynnej tkanki łącznej, krążącej wewnątrz naczyń krwionośnych. Składa się z płynnego osocza, które stanowi około 55-60% objętości krwi, oraz z elementów morfotycznych.

Laboratorium analityczne w Gawrolinie, w którym można wykonać badania krwi

Badanie krwi w Gawrolinie można wykonać w Laboratorium znajdującym się przy ulicy Staszica 15.

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :

  Na stronie polskiego portalu BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Gawrolinie.

  Wybierz interesujący Cię pakiet w sklepie i kup go bez wychodzenia z domu. Co więcej, wykupując badanie przez sklep internetowy nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi!

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Gawrolinie.

  Do każdego zamówienia jest wystawiana faktura VAT, która jest wysyłana emailem natychmiast po opłaceniu zamówienia.

  Pamiętaj! Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  Informacje na temat badania krwi.

  W punkcie pobrań w Gawrolinie przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Miejsce pobrań krwi w Gawrolinie oraz dni i godziny otwarcia.

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze, którzy układali poszczególne pakiety badań laboratoryjnych kierowali się własną wiedzą oraz bogatym doświadczeniem klinicznym. Postarano się, aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety badań krwi zostały sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych w Gawrolinie.

  Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie laboratoryjne krwi Gawrolin

  Tagi: , , ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.