MENU
Pacjent wykonuje pomiar glukozy poprzez nakłucie opuszki palca. /Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 4813 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badanie krwi Dąbrówka koło Poznania, laboratorium, ceny, godziny pracy.

Ocena: 4.6/5.0

Badanie krwi Dąbrówka.

Z którego skorzystać laboratorium medycznego? Czy laboratoria analityczne w Dąbrówce pracują w soboty i niedziele? Czy można wykonać badanie krwi w Dąbrówce bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Atrakcyjne pakiety badań laboratoryjnych kupisz na badamysie.pl.

Na pobranie krwi możesz się udać do punktów pobrań krwi w Dąbrówce, koło Poznania.

Adresy laboratorium w jakich możesz zbadać krew:

 • Dąbrówka, ul. Herbowa 2

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na portalu medycznym badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Dąbróce.

  Można wybrać interesujący pakiet badań krwi w internetowym sklepie i zakupić on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i już po chwili możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi?

  Faktury VAT za dokonaną płatność są wysyłane emailem w ciągu kilku minut od zakupu.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Układając poszczególne pakiety badań lekarze specjaliści starali się aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla sportowców, kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. serce, wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały początkowe stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie”.

  Badania profilaktyczne

  Pomiar ciśnienia, morfologia, badanie oczu, prześwietlenie klatki piersiowej, badania ginekologiczne, przegląd stomatologiczny, poziom glukozy, cholesterolu, usg, kolonoskopia, mammografia i in. Jakie badania i kiedy powinniśmy wykonać.

  Po ukończeniu 18. roku życia, niezależnie od wieku, powinniśmy raz w roku:

  – mierzyć ciśnienie tętnicze krwi. Badanie możemy wykonać podczas wizyty u lekarza rodzinnego. Dzięki niemu możemy wykryć nadciśnienie, które prowadzi do groźnych zaburzeń układu krwionośnego, osłabienia serca, niewydolności nerek, udaru mózgu.

  – wykonać morfologię krwi z rozmazem i OB. Badanie wykonujemy na czczo, a polega ono na pobraniu ok. 5 ml krwi z żyły łokciowej. Morfologia to określenie ilości hemoglobiny, czerwonych krwinek oraz hematokrytu, czyli stosunku objętości krwinek do całej objętości krwi oraz krwinek białych i płytkowych. W pierwszym przypadku możemy się dowiedzieć, czy nie mamy anemii. Nadmiar białych krwinek może być sygnałem, że organizm szykuje się do obrony przed zagrożeniami, czyli infekcjami, stanami zapalnymi, chorobami pasożytniczymi, niektórymi nowotworami. Liczba krwinek płytkowych może wskazywać na takie choroby, jak: reumatyzm i marskość wątroby. Wysokie OB występuje przy zapaleniach, niewydolności krążenia, chorobach tarczycy i wielu innych. Badanie jest bezpłatne ze skierowaniem od lekarza rodzinnego, płatne kosztuje ok. 15 zł.

  – zrobić badanie ogólne moczu. Próbkę pobieramy z pierwszego porannego strumienia moczu do specjalnego pojemnika. Badanie sprawdza fizyczne właściwości moczu oraz wykryte w nim substancje, cukier, białko, krew i inne. Odchylenia od normy mogą świadczyć o niewydolności nerek, ropnym zapaleniu układu moczowego, niewydolności nerek, i in. Badanie kosztuje ok. 15 zł, ze skierowaniem jest bezpłatne.

  – prześwietlić klatkę piersiową, dotyczy to szczególnie osób palących. Zdjęcia wykonuje się na stojąco, po nabraniu powietrza do płuc, nie oddychając. Rentgen klatki piersiowej umożliwia rozpoznanie zapalenia płuc, guza w płucach, gruźlicy, rozedmy, zwapnienia aorty lub zastawek serca. Prześwietlenie wykonywane jest bezpłatnie na podstawie skierowania lekarza rodzinnego lub odpłatnie.

  – okresowe badania ginekologiczne, w tym cytologię szyjki macicy (umożliwia wykrycie raka szyjki macicy we wczesnym stadium, gdy jest całkowicie wyleczalny) każda kobieta powinna wykonywać również raz w roku lub np. przy zmianie środka antykoncepcyjnego.

  Te i inne badania sprawdzające nerki wykonasz w laboratorium w Dąbrówce uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Tagi: , , , , , , ,

  Dodaj komentarz

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.