MENU
Pielęgniarka pobiera pacjentowi krew z żyły w celu dalszej diagnostyki laboratoryjnej. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 6598 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Stargardzie

Ocena: 4.8/5.0

Badania krwi w Stargardzie

Gdzie wykonać badanie krwi w Stargardzie? Z którego skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Stargardzie pracują w soboty i niedziele? Czy mogę wykonać badanie krwi w Stargardzie bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.

Pielęgniarka pobiera pacjentowi krew z żyły w celu dalszej diagnostyki laboratoryjnej.Korzystne pakiety laboratoryjnych badań krwi  kupisz na portalu BadamySie.pl i wykonasz je w laboratorium w Stargardzie.

Adresy ALAB laboratorium, w którym możesz zbadać krew:

 • ALAB laboratoria, STARGARD ul. Piłsudskiego 87B/02

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na stronie sklepu internetowego BadamySie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów badań laboratoryjnych do wykonania w Stargardzie.

  Kupując badania przez BadamySie.pl nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie krwi” w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i kolejnego dnia udaj się do wybranego podczas zakupu laboratorium.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Stargardzie?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupie.

  Wybrane laboratoria analityczne pracują także w soboty i niedzielę.

  W laboratorium w mieście Stargard przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarz trzyma w dłoniach odzianych w białe sterylne rękawiczki fiolkę z próbką krwi pacjenta.Specjaliści, którzy układali pakiety badań laboratoryjnych kierowali się sugestiami najlepszych lekarzy. Postarano się, aby badania były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla kobiet, mężczyzn, dzieci. Inne pakiety sprawdzą jak pracują Twoje narządy (np. wątroba, nerki, trzustka). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium w Stargardzie. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium.

  Masz nadwagę, ale i tak ciągle sięgasz po różne smakołyki, tłuste mięsa i wędliny? Wykonaj badania krwi, aby sprawdzić czy nie wpływa to źle na twój organizm, zrób lipidogram (profil lipidowy). Nieprawidłowy wynik badania oznacza poważne ryzyko rozwoju miażdżycy i kłopotów z sercem.

  Te i inne badania laboratoryjne z krwi wykonasz w laboratorium w Stargardzie uprzednio kupując je w korzystnych cenach poprzez polski portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z dobrym lekarzem w Stargardzie!

   

  Tagi: ,

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.