MENU
Pielęgniarka w sterylnych rękawiczkach pobiera pacjentowi próbkę krwi do dalszej diagnostyki laboratoryjnej. Źródło: 123rf.com

Wyświetleń: 17773 Badania laboratoryjne blisko Ciebie

Badania krwi w Redzie. Godziny pracy, cennik.

Ocena: 4.4/5.0

Badanie krwi REDA laboratorium.

Gdzie można wykonać badanie krwi w Redzie? Z którego warto skorzystać laboratorium? Czy laboratoria medyczne w Redzie pracują w soboty i niedziele? W jakich godzinach? Czy mogę wykonać badanie krwi w Redzie bez skierowania od lekarza? Cennik badań laboratoryjnych.Pielęgniarka trzyma w dłoni w sterylnej rękawiczce próbki krwi.

Atrakcyjne pakiety laboratoryjnych badań krwi kupisz na BadamySie.pl.

Na badanie krwi możesz się udać pod następujący adres w Redzie:

 • Laboratorium – Reda, ul. Morska 4

Godziny otwarcia laboratorium przy ulicy w miejscowości :


  Na portalu badamysie.pl znajdziesz bardzo korzystny cennik pakietów laboratoryjnych badań  krwi do wykonania w Redzie.

  Wybierz pakiet badań krwi w portalu BadamySie.pl, zakup on-line. Badając się przez sklep nie ponosisz dodatkowej opłaty za pobranie krwi w laboratorium.

  Po zakupie wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu (ewentualnie możesz okazać je ze swojego smartfona) i już za kilka chwil możesz udać się do wybranego podczas zakupu laboratorium w Redzie.

  Już wiesz gdzie zrobić wyniki krwi w Redzie?

  Faktury VAT są wysyłane emailem w ciągu kilku minut po zakupu.Pielęgniarka w sterylnych rękawiczkach pobiera pacjentowi próbkę krwi do dalszej diagnostyki laboratoryjnej.

  Wybrane laboratoria analityczne w Redzie pracują także w soboty i niedzielę.

  W punkcie pobrań przed pobraniem krwi możesz wypełnić zlecenie wysłania wyników emailem. Nie zapomnij być na czczo!

  Lista punktów pobrań oraz dni i godziny pracy w Redzie

  Sprawdź jak się przygotować do badań!

  Lekarze, którzy układali poszczególne pakiety badań laboratoryjnych krwi starali się aby były w atrakcyjnych cenach. Pakiety są sprofilowane dla dzieci, kobiet, mężczyzn, sportowców. Inne pakiety potrafią sprawdzić jak pracują Twoje narządy (np. trzustka, wątroba, nerki, serce). Inne będą wykrywały wczesne stadia różnych chorób. Pamiętaj! Choroba wcześnie wykryta może być szybko uleczona! Cennik pakietów badań laboratoryjnych

  Jeżeli chcesz ocenić na przykład swoje ryzyko związane z miażdżyca, wybierz z pośród pozostałych badań laboratoryjnych lipidogram, fibrynogen, TSH, kwas moczowy, glukozę. Zakup on-line i udaj się na badania do wskazanego podczas zakupu laboratorium. Nie poniesiesz dodatkowej opłaty tzw. „za pobranie” w laboratorium w Redzie.

  Pielęgniarz w rękawiczkach wkłuwa się w żyłę pacjenta w celu pobraniu krwi do diagnostyki laboratoryjnej.Morfologia to podstawowe badanie krwi. W tym badaniu sprawdzane są krwinki białe, czerwone, hemoglobina. Dodatkowo sprawdza się OB (opad Biernackiego), który pokaże nam czy dziecko ma jakąś infekcję czy nie. Poziom żelaza pozwala stwierdzić, czy występuje anemia. Można sprawdzić także glukozę i poziom hormonu tarczycy.

  Te i inne badania  wykonasz w laboratorium w Redzie uprzednio kupując badania on-line poprzez portal BadamySie.pl

  Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem!

  Badanie Krwi Reda

  Tagi:

  Comments are closed.

  FB
  Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.