MENU
audiometria kraków, badanie słuchu kraków, poradnia słuchu

Wyświetleń: 4374 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Audiometria Kraków

Ocena: 4.6/5.0

audiometria kraków, badanie słuchu kraków, poradnia słuchu

Audiometria Kraków

Audiometria Kraków. Badanie słuchu Kraków.

Gdzie można wykonać badanie słuchu w Krakowie? Co to jest audiometria tonalna? Czy lekarz może przyjąć mnie bez skierowania? Jak długo trzeba czekać na badanie audiometrii w Krakowie?

Badanie słuchu jest to ocena reakcji organizmu powstałej w wyniku stymulacji dźwiękowej.Audiometrię znajdziesz w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

W Krakowie na badanie Audiometrii możesz wybrać się do:

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Krowodrza) – ul. Rusznikarska 17TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsceCzym jest badanie audiometrii tonalnej?
Audiometria tonalna jest to jedna z metod badania słuchu. Dzięki niej można ocenić próg słyszenia. Pozwala określić rodzaj i głębokość upośledzenia zmysłu naszego słuchu. Za pomocą tego badania możemy ustalić, czy mamy niedosłuch odbiorczy czy przewodzeniowy.


Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia badanie Audiometrii  w promocyjnych cenach!

audiometria kraków, badanie słuchu kraków, poradnia słuchu

Badanie słuchu w Krakowie

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania słuchu , po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.


Już wiesz gdzie udać się na badanie Audiometrii, czyli badanie słuchu w Krakowie?

Zakup  badanie audiometrii i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji ze specjalistą w Krakowie!

audiometria Kraków badanie słuchu Kraków

 

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.