MENU
Lekarze przygotowują się do przeprowadzenia badania kolonoskopii. /Źródło 123rf.com

Wyświetleń: 13719 Konsultacje i badania medyczne blisko Ciebie

Kolonoskopia Kraków – w jakim miejscu można wykonać kolonoskopię?

Ocena: 4.5/5.0

Kolonoskopia Kraków. Gdzie znajdę pracownie endoskopii w Krakowie?

Lekarze przygotowują się do przeprowadzenia badania kolonoskopii. /Źródło 123rf.comGdzie robią badanie kolonoskopii w Krakowie? Z której Pracowni kolonoskopii najlepiej skorzystać w Krakowie? Czy lekarz gastrolog przyjmuje bez skierowania? Jak długo muszę czekać na badanie kolonoskopii w Krakowie?Badanie kolonoskopii w Krakowie możesz znaleźć w promocyjnej cenie na portalu BadamySie.pl.

Pamiętaj, na badanie kolonoskopii należy się odpowiednio przygotować!

Kolonoskopia jest badaniem endoskopowym, dzięki któremu można dokładnie obejrzeć całe jelito grube, pobrać materiał  diagnostyczny.


W Krakowie na kolonoskopię możesz wybrać się do:

  • Klinika Krakowska

Kraków (dzielnica Kraków-Krowodrza) – ul. Mehoffera 6TANIE konsultacje lekarskie i specjalistyczne oraz badania diagnostyczne, badania krwi w całej polsce

Na stronie portalu medycznego BadamySie.pl znajdziesz do wykupienia kolonoskopię w promocyjnych cenach!

Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację.

Po dokonanym zakupie oddzwonimy do Ciebie i razem ustalimy pasujący Tobie termin badania kolonoskopii, po tym wyślemy Ci potwierdzenie z datą i godziną konsultacji – wydrukuj otrzymane poprzez e-mail potwierdzenie zakupu.

Nie masz możliwości wydrukowania ? Nic straconego! Możesz również potwierdzenie zakupu okazać w Przychodni za pomocą swojego smartfona czy tableta.

Faktury VAT są wysyłane emailem niedługo po zakupie.

Przed badaniem kolonoskopii wymagane jest dokładne oczyszczenie jelita ze strawionej treści pokarmowej. Przygotowanie polega na przyjmowaniu specjalnego środka przeczyszczającego oraz zachowaniu ścisłej, płynnej diety. Przygotowanie zależne też jest od pory dnia, o której badanie jest wykonywane i jest niezbędną rzeczą do prawidłowego wykonania badania.

Już wiesz gdzie udać się na badanie kolonoskopii w Krakowie?

Podczas wykonywania badania kolonoskopii możliwe jest pobranie materiału do badania histopatologicznego (badanie hist-pat). Pobranie materiału do badania ma szczególne znaczenie w diagnostyce i profilaktyce zmian nowotworowych.


Lekarz przygotowuje się do przeprowadzenia badania endoskopowego. /Źródło: 123rf.com

Zakup badanie kolonoskopii i i oczekuj na telefon konsultanta z Badamysie.pl już tego samego lub kolejnego dnia roboczego i udaj się do wskazanej podczas zakupu Przychodni.

Zapamiętaj! Internet nie zastąpi konsultacji z lekarzem w Krakowie.

Kolonoskopia Kraków

Tagi: , ,

Comments are closed.

FB
Badania laboratoryjne krwi, USG, konsultacje, rehabilitacja. Laboratorium, godziny pracy, przygotowanie do badań, ceny, interpretacja wyników.